zapomniałam o tym – ale nie, w tej zakładce o której Kaja mówi mogę ustawić ( i to zrobiłam) maile które idą do klienta i informują go o statusie rezerwacji. Ale nie widzę nigdzie opcji, która by mnie informowała o tym że wpadła rezerwacja i oczekuje zmiany statusu
SERIO! TO TEN MOMENT! NIE CZEKAJ!
Zapisz się w poniższym formularzu i NIE PRZEGAP najbliższych wydarzeń!
Zacznij realizować marzenia o własnym biznesie online! Wydarzenia, nabory, wyzwania - zapisz się, żeby nic nie przegapić!
© 2024 Strona WWW stworzona z pasją przez Olę Gościniak.