Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • #94873
  Ula Nec
  Uczestniczka

  Hejka,
  podpięłam wczoraj przelewy24 pod mój sklep, w którym mam również konsultacje. Umawianie terminu mam skonfigurowane na tą chwilę tak jak Ola podaje w kursie Sprzedam – przez wtyczkę Easy appointments .
  Cały proces zakupu dzięki wtyczce przelewy24 mi się ładnie zautomatyzował – pozostaje tylko jedno – czy w jakiś sposób mogę dostać powiadomienie że czeka na mnie potwierdzenie wybranego przez klienta terminu? czy nie ma takiej opcji i po prostu jak dostanę maila z info że wpadła sprzedaż to muszę tam zaglądać żeby zmienić status rezerwacji?

  #94925
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  W ustawieniach wtyczki Easy Appointments znajdziesz zakładkę Mail Notifications – tam możesz skonfigurować powiadomienia mailowe o nowych oczekujących rezerwacjach. Ola o tym mówiła, ale dość szybko.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 1 miesiąc temu przez Kaja Rzeczkowska.
  #98901
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Hej, czy sprawa już rozwiązana?

  #98920
  Ula Nec
  Uczestniczka

  zapomniałam o tym – ale nie, w tej zakładce o której Kaja mówi mogę ustawić ( i to zrobiłam) maile które idą do klienta i informują go o statusie rezerwacji. Ale nie widzę nigdzie opcji, która by mnie informowała o tym że wpadła rezerwacja i oczekuje zmiany statusu

  #99059
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Wejdź w tę zakładkę, a następnie w zakładkę Admin. Tam znajdziesz opcje powiadamiania Ciebie.

  #99086
  Ula Nec
  Uczestniczka

  ok a powiesz co tam w tych ustawieniach pod samych okienkiem treści poustawiać żeby szło do mnie? bo mam tam treśc wpisaną ale do mnie nie idzie

  #99096
  Agnieszka Herman
  Moderatorka

  Ula,

  W ustawieniach wtyczki Easy Appointments, w zakładce Mail Notifications, Admin (ale i we wszystkich innych zakładkach) jest opcja: “Send email to worker”.
  Czy masz ja zaznaczoną?

  I daj znać czy zadziałalo 🙂

  #101238
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Czy problem rozwiązany?

  #102293
  Ula Nec
  Uczestniczka

  tak – Agnieszka Herman rozwiązała – nie miałam odhaczonego. Sorki, że dopiero daję znać

  #102392

  Super, że udało się rozwiązać 🙂