#95263
Małgorzata Wójcik
Uczestniczka

Cześć!

1. Imię i nazwisko: Małgorzata Wójcik

2. Adres strony WWW: https://borowkanagorce.pl/

3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Z zawodu jestem architektem wnętrz, a od 4 lat mamą na pełen etat 😊 Obecnie jestem na etapie przebranżawiania się. Zajmuję się socjal mediami, projektami graficznymi, projektami logo, a teraz zaczynam stawiać pierwsze kroki w tworzeniu stron www w WordPress. Kurs miał być pomocą do postawienia strony dla moich rodziców ale jakoś tak się rozkręciło 😀

4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): na 6!❤️

5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie potrafiłam się zmotywować do założenia strony. Nie wiedziałam, z której strony się za to zabrać. Kurs pokazał mi ścieżkę i skróty jak stworzyć szybko strony www.

6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Obiecałam sobie że się zabiorę za postawianie strony dla rodziców ale zawsze było coś, do czasu jak zobaczyłam post że rusza nabór do Akademii WordPress.

7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Konkrety na co zwrócić uwagę przy motywie, jakie wtyczki są sprawdzone i co warto zainstalować, sprawdzone polecajki, co u kogo kupować – dodatki np jak politykę prywatności, czy wtyczki z wp desc.

8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
Twoje pozytywne nastawienie, naturalność, że pomagasz ogromnej ilości ludzi i niebieski kolor 😀

9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:
Z OLĄ DASZ RADE! Kurs pokazuje co robić krok po kroku, zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc nie tylko Oli ale i całej społeczności.