Dziewczyny, wybrnęłam! ElementsKit instalowałam oddzielnie i stwierdziłam, że coś musiałam przeklikać w ustawieniach z poziomu strony… Więc utworzyłam szablon ze zbudowanej już strony głównej na Elementorze, dodałam całkiem nową stronę, wgrałam szablon i już wszystko jest OK.
SERIO! TO TEN MOMENT! NIE CZEKAJ!
Zapisz się w poniższym formularzu i NIE PRZEGAP najbliższych wydarzeń!
Zacznij realizować marzenia o własnym biznesie online! Wydarzenia, nabory, wyzwania - zapisz się, żeby nic nie przegapić!
© 2024 Strona WWW stworzona z pasją przez Olę Gościniak.