#94019
Kaja Rzeczkowska
Moderatorka

Wersja wykorzystująca moc motywu, który masz:

Albo masz już podstronę Albums, która jest listą Twoich albumów albo powinnaś coś takiego utworzyć. Jeśli to drugie, to w ustawieniach nowej strony w panelu po prawej edytuj szablon i wybierz z listy rozwijanej Lista Albumów. Utworzy Ci się wtedy strona wyświetlająca zdjęcia wyróżniające albumy + opisy.
Wygląd podstrony wyedytujesz w zakładce Personalizacja -> Ustawienia albumów -> Lista albumów. Warto wejść w tę właśnie podstronę podczas edycji, to będziesz widziała zmiany na bieżąco 🙂

Wersja na piechotę:

Jeśli wejdziesz w edycję ręcznie utworzonej strony Portfolio w Elementorze, to powinnaś mieć – także w tym motywie – opcję dodania obrazów, w edycji których można ustawić ręcznie odnośnik do albumu – tej samej podstrony swojej witryny, którą masz linkowaną w menu.
Odnośnik działa tylko do obrazu, tak dodany podpis nie linkuje, ale możesz dodać tekst pod obrazkiem i podlinkować cały tekst, albo dodać przycisk i podlinkować przycisk.

Tej drugiej wersji oczywiście nie polecam, bo masz motyw dostosowany idealnie pod portfolio i nie potrzebujesz wyklikiwać tej strony ręcznie 🙂