#92771
Anna Paciorek
Uczestniczka

1. Cześć! Jestem Ania Paciorek
2. A to moja strona blogowa: https://mufiflony.com.pl/
3. Zawodowo łączę dwie branże. Zajmuję się grafiką, projektowaniem kampanii reklamowych oraz identyfikacji wizualnej firm. Jestem również wykładowcą akademickim i SEO specialist (moderuję strony www. oraz tworze ich treści). Moim drugim zawodem jest instruktor fitness i rekreacji ruchowej oraz nauczyciel jogi. Perfekcyjnie łączę obydwie branże na co dzień. Nie wyobrażam sobie pracy siedzącej bez czasu na trening. Dzięki jodze i aktywności fizycznej, kręgosłup grafika pozostaje w optymalnym stanie równowagi. Moja strona www. jest jeszcze dopieszczana. Planuję założyć internetowe studio jogi, oraz sklep z grafiką na strony www.
4.Kurs, zdecydowanie, oceniam na 10!
5. Dobranie się do panelu Worpdressa, założenie strony z takim motywem, który w pełni by mi odpowiadał. Hosting z domeną oraz podłączanie, i zrozumienie wtyczek. Moim problemem było połączenie wszystkich kroków w całość w logicznym schemacie.
6. Pierwszą stronę na WordPress założył mi informatyk, który całkowicie ją “sknocił”. Szablon nie odpowiadał moim wymaganiom. Na połączenie wszystkiego: domena, hosting, ssl, czekałam ponad miesiąc. Cena całej “imprezy” była za wysoka. Strona nie działała tak jak powinna.
7. Merytoryczna i dobrze usystematyzowana wiedza Oli. Sposób w jaki przedstawiła złożoność zakładania i dopracowywania strony. Było warto!
8. Koleżanka, która równie żuczestniczyła w kursie, oraz mail informacyjny od LH. Miałam u nich założony poprzedni hosting z domeną.
9. Nie ma nic łatwiejszego! Lepiej zrobić to samemu z kursem u Oli, niż zaufać marudzącym informatykom;-). Będziecie mieli pełnię kontroli nad każdym etapem tworzenia własnego kawałka przestrzeni w sieci. To Wy decydujecie.

  • Odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 3 miesiące temu przez Anna Paciorek. Powód: Literówki