#92722
english4work
Uczestniczka

Tak, dziękuję.

Co do Landing page – śmiga. Jest ok.
Co do zawartości landing: posłużyłam się tym landing ze starej www – przynajmniej kolory, czcionki koncepcja projektu była już gotowa. Parę godzin pracy, by to wyklikać, ale następne landingi to już klony więc ….

****

Co do nowej www to stworzyłam sobie subdomenę na której testuję różne opcje. (Przez rok mam jeszcze jedną domenę, na której też sobie mogę testować więc głęboki oddech i do przodu)
Z tego co widzę, to Page Illustrator jest wgrywany z default na nowym WordPressie (przynajmniej za każdym razem mi się wgrywał) i to mnie zmyliło.
Ale …. w końcu stwierdziałam, że mało czasu mam i ominęłam ten Page Illustrator i …. na subdomenie stworzyłam sobie 4 czyste stronki na motywie XY. Później wgrałam Elementor i po malutku do przodu. Działa.

Na moim ukochanym motywie (Ares) było trochę zabawy z uswaniem widgets, ale dałam radę. Po próbach i błędach na czystej stronie mam:
a) strona główna www – mój ukochany motyw + Elementor (niby ten sam motyw co parę lat temu, ale są pewne różnice. Wczoraj udało mi się to wizualnie zgrać. Idealnie nie jest, ale do przodu)

Tą stronkę główną też stworzyłam od zera. Później: Ustawienia – Czytanie – Strona jako strona główna
b) strona z wpisami do bloga – tu nie usuwałam widgets z mojego specyficznego motywu, żeby się wszystko ładnie i chronologicznie wyświetlało /Później: Ustawienia – Czytanie – Strona z wpisami jako blog. Teraz już czaję.
c) pozostałe stronki typu kontakt, o mnie itd: to czyste stronki stworzone przeze mnie i na nich korzystam z Elemetora a nie z Page Illustrator (za dużo dni, godzin latem zeszło na rozkminę Elementora pod kątem kolorów, czcionek itd)

Żeby na tych stronkach wyświetlało mi się z motywu tylko to co chcę, to w atrybutach strony ustawiłam: Elementor pełna szerokość. Idealnie nie jest, ale jest do zaakceptowania.

Teraz zostaje mi tylko wydziubdzianie całej strony pod katem tekstowym – merytoryczne kwestie no i wizytówka w miarę gotowa będzie.

Dziękuję bardzo.
Gratuluję rozwoju firmy i rozszerzenia o nowych pracowników. Niech się rozwija dalej!

Pozdrawiam,
MW