#92719
Gabriela Kurowska
Moderatorka

1. Imię i nazwisko: Gabriela Kurowska
2. Adres strony WWW: http://www.infoblogerka.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem Gabi i kocham tworzyć strony na WordPressie. WordPressuję od 2015 roku i do niedawna pomagałam w tym znajomym. W zeszłym roku postanowiłam przekuć pasję na pracę i aktualnie tworzę strony dla przedsiębiorców i wspieram ich w technicznych aspektach związanych z obsługą WordPressa.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6 🥰
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Uważałam, że ciągle mam za małą wiedzę by oferować innym swoje wsparcie w projektowaniu stron internetowych i na tym zarabiać.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Uczyłam się na własną rękę, czytałam, testowałam rozwiązania, trochę błądziłam, denerwowało mnie to, że wydawało mi się że nie ma żadnego postępu, że wszystkie te rozwiązania już znam, a nie przybliża mnie to do celu.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Cała struktura kursu pokazuje wszystkie elementy, o które trzeba zadbać krok po kroku. Nie ma odkładania nauki na później, bo ciągle jest się ciekawym nowych rzeczy, funkcjonalności, wtyczek które pojawią się w następnej lekcji. Zwizualizował mi się w głowie plan działania i planuję właśnie wdrożenie sklepu na swojej stronie.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Pierwszy raz usłyszałam o Tobie wtedy gdy już miałam bloga na WordPressie i byłam na początku swojej drogi czyli gdzieś koło 2016-17 roku. Później temat trochę odszedł w zapomnienie. W zeszłym roku kiedy postanowiłam zarabiać na swojej pasji zaczęłam uczyć się na własną rękę i jakiś czas później ponownie Cię odnalazłam i wiedziałam, że to ten moment. Zapisałam się do paczki dość spontanicznie i tak to poszło.
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Jak widzi się ukończone, piękne, szybkie strony internetowe innych osób, to wydaje się, że proces jest długi i trudny, ale nic bardziej mylnego! W kursie Oli wszystko jest poukładane logicznie, Ola pokazuje krok po kroku gdzie klikać i co to klikanie daje. Możecie zapomnieć o googlowaniu w nieskończoność jakiegoś problemu. Nie ma lepszego na rynku kursu dla WordPressowiczów! Dacie radę, a w razie czego macie ogromne wsparcie tutaj!