#90744
Karolina Sip
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Karolina Sip
2. Adres strony WWW: http://www.projektnanovo.pl http://www.soulistic.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem wsparciem dla przedsiębiorców z krótszym i dłuższym stażem biznesowym.  Specjalizuję się w tematach brandingu, grafiki, webdesignu, obsługi WordPress oraz uwielbiam prowadzić kreatywne burze mózgów, które wnoszą moich Klientów na poziom Premium.
Jestem też trenerką wysokosprawczego działania i odkrywania własnej mocy.
Pracuję swoją autorską metodą, która wspiera rozwój samoświadomości, budowanie relacji ze sobą i z innymi, uwalnia dolegliwości ciała wywołane zablokowanymi emocjami oraz oczyszcza naszą energię pozwalając nam na rozwijanie swoich potencjałów.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6!!!
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Błądziłam po oceanach tutoriali, zestawień, porównań, dezinformacji i przeterminowanych treści.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Próbowałam i utykałam. Kiedy już wybrałam wtyczki i rozwiązania nagle trafiałam na ich słabe opinie lub na coś co opinie ma lepsze… I tak w kółko.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Struktura kursu jest tak przygotowana, że nie odkładasz, siadasz i robisz. Nie zastanawiasz się jak, aż do momentu osiwienia. Zamiast próbować lecisz z tematem! Koniec z zastanawianiem się bo prowadzi Cię spec! Kwestia wyklikania sklepu była dla mnie tak samo ekscytująca jak i przerażająca bo tu już wchodzi też odpowiedzialność za tematy płatności. W kursie jest to tak przyjaźnie wyjaśnione, że wątpliwości zniknęły tak samo jak i przerażenie – została już sama ekscytacja i radość 🙂
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Ufam Ci. Jestem w gronie Twoich obserwatorów od lat i pokazujesz, że to czego uczysz jest dokładnie tym co doprowadziło Cię do fantastycznie działającego biznesu. Do tego jesteś szczera, autentyczna i Twoją misją jest wspieranie innych – to również moja misja.
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Kursy Oli to złoto! Ich cena to ułamek wartości jaką się przy ich zakupie otrzymuje. Grupy wsparcia dla kursantów, dodatkowe programy i materiały sprawiają że niemożliwe staje się możliwe i realne, wręcz na kilka kliknięć od teraz.