#90255
Ula Nec
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Ula Nec
2. Adres strony WWW: https://ulanec.pl/

3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: jestem mamą 2 dzieci, rzuciłam korpo pracę ponad rok temu i chcę po swojemu, zgodnie ze swoimi wartościami prowadzić własny biznes.
Jestem psychodietetykiem, farmaceutą – pomagam zapracowanym mamom odzyskać czas, znaleźć równowagę work-life i ich własny, skuteczny sposób na zdrowy styl życia, dostosowany do ich rzeczywistości.
Pomagam zdrowiej jeść, więcej się ruszać, ograniczyć podjadanie słodyczy i przy okazji schudnąć – bez restrykcyjnych diet, bez rezygnacji z ulubionych potraw, bez hardcorowych treningów.

4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): KURS WP – 6
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: nie wiedziałam nawet co to jest hosting, a co domena…
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Chciałam zlecić stworzenie strony firmie zewnętrznej, nawet nie przypuszczałam, że jestem w stanie zrobić to sama!
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: lekcje ułożone w taki sposób, że prowadziły za rękę – zaczynały od podstawy podstaw i po kolei pokazywały kolejne stopnie zagadnienia – to pomagało wierzyć, że da się radę
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: trafiłam do Ciebie z polecenia, a przekonałaś mnie swoją odpowiedzią na mój mail, w którym pytałam co kupić na początek – odesłałaś mnie do bezpłatnego mini kursu WP, w którym tłumaczyłaś, że “hosting to domek moich treści, a domena to adres domku” – wiedziałam już, że jestem w dobrym miejscu! 🙂
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: słuchajcie, jeśli wydaje się Wam to skomplikowane lub gorzej – nie wiecie nawet z czym to się je i czy to w ogóle możliwe postawić stronę samodzielnie to powiem tak: zaczynałam z wiedzą mniej niż 0, a w tej chwili mam stronę i sklep! to aż nieprawdopodobne, że to zrobiłam! A zrobiłam to, bo nie byłam sama. Tylko z Olą, która prowadzi za rękę i jest nie tylko panią z ekranu, która coś nagrała i teraz to możesz obejrzeć – jest Olą, której możesz zadać pytanie i ona zawsze odpowie. To jest w tym najlepsze i za to dziękuję.