#89742
lenasajecka
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Aneta Sajecka
2. Adres strony WWW: http://www.nadrugiemija.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem mamą trójki dzieci, będą na macierzyńskim szukalam czegos dla mnie, co mogę robić w domu. Jestem z zawodu pedagogiem ale też fryzjerką. Próbuje pogodzić teraz pracę dom i robienie czegoś dla siebie. Potrzebuje pomocy w pokierowaniu bo rok temu udało mi się z pomocą Oli stworzyć stronę ale otwarcie salonu spowodowało zwolnienie pracy nad blogiem i pewien haos. A nie chcę rezygnować..
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Stworzenie strony i tematyki.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Miałam słomiany zapał i wiele razy zaczynałam ale mi nie szło dobrze..
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: To, że Ola prowadzi krok po kroku, jak dziecko za rączkę 😘
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:czytaj jw. Jesteś pozytywna i nie poddajesz się.chcialabym tak działac nieprzerwanie..
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: to nie jest łatwe, ale kto jak nie Ty😊 Ola pomoże