#113425
Paweł Zieliński
Moderatorka

Cześć, nie znam tej wtyczki może dziewczyny pomogą. Jednak znalazłem takie rozwiązanie ale go nie testowałem:

Zrobić to można na kilka sposobów, ale generalnie chodzi o to, by dodać “zajęcie” albo “blokadę” w terminarzu, reprezentującą czas, który nie jest dostępny dla innych rezerwacji. Oto krótki przewodnik:

Przejdź do kalendarza wtyczki: W panelu administracyjnym WordPressa znajdź Easy Appointments i wybierz zakładkę z kalendarzem.
Wybierz odpowiednią datę i godzinę: Kliknij na kalendarzu miejsce, które odpowiada dacie i godzinie, którą chcesz zablokować.
Utwórz nową rezerwację lub blokadę: W oknie, które się pojawi, zazwyczaj masz możliwość wybrania, czy dodajesz nową rezerwację, czy blokadę. Wybierz opcję, która pozwala na blokadę (może być oznaczona jako “zajęte”, “niedostępne” itp.).
Wprowadź szczegóły: Zależnie od potrzeb, możesz być poproszony o wprowadzenie dodatkowych informacji, takich jak tytuł blokady, czy to cały dzień, czy określone godziny.
Zapisz: Po ustawieniu wszystkich szczegółów zapisz zmiany. Teraz wybrany czas powinien być oznaczony jako zajęty i niedostępny dla innych rezerwacji.
Jeśli nie widzisz opcji bezpośredniego dodawania blokad, sprawdź, czy nie ma aktualizacji wtyczki lub dodatkowego modułu, który rozszerza jej funkcjonalność. Czasami twórcy wtyczek wprowadzają nowe opcje w aktualizacjach lub oferują dodatkowe wtyczki/dodatki, które zwiększają możliwości głównej wtyczki.

Daj znać czy pomogło.