#106261

Zrobiłam wszystko tak jak napisała Kaja, ale musiałam jednak zaznaczyć punkt 8, bo jak go nie zaznaczyłam, to w podglądzie strona wyglądała zupełnie inaczej. Bo ja nie wprowadzałam zmian w kodzie CSS, ale jakieś swoje dostosowania jednak zrobiłam (jakoś nie skojarzyłam wcześniej, że to o takie dostosowania chodzi). Skasowałam więc ten motyw potomny i zrobiłam nowy – tym razem podgląd jest ok, wszystko wygląda tak jak wcześniej. Czy ja mam teraz wejść w motywy i włączyć motyw potomny? Tak to działa?

Jeszcze mam pytanie o komunikaty, które mi się wyświetliły jak już stworzyłam nowy motyw potomny. Nie wiem czy ja coś wcisnęłam, czy to tak automatycznie się wyświetliło – była analiza tego nowego motywu potomnego. I tak jak wcześniej przy tworzeniu motywu potomnego mi się wyświetlał jeden komunikat z pomarańczowym wykrzyknikiem, tak przy motywie potomnym wyświetlają się 3 komunikaty z pomarańczowym wykrzyknikiem:

1. Ten motyw ładuje arkusze stylów po kolejce wp_styles.
Utrudnia to wtyczkom zastąpienie tych stylów. Możesz spróbować rozwiązać ten problem, korzystając z opcji „Napraw szablon nagłówka” (krok 6, „Dodatkowe opcje obsługi” poniżej).

2. Ten Motyw Potomny nie ładuje arkusza stylów Konfiguratora.
Jeśli chcesz dostosować style za pomocą tej wtyczki, kliknij ponownie „Konfiguruj Motyw Potomny”, aby dodać to do ustawień.

3. Ten Motyw Potomny nie został skonfigurowany dla tej wtyczki.
Konfigurator wprowadza istotne modyfikacje motywu potomnego, w tym zmiany arkuszy stylów i dodatkowe funkcje php. Rozważ skorzystanie z opcji DUPLIKUJ motywu potomnego (patrz krok 1 powyżej) i zachowanie oryginału jako kopii zapasowej.

No i jeszcze jeden komunikat na zielono:
Ten motyw nie wymaga do swojego wyglądu pliku style.css motywu nadrzędnego.
Konfigurator wybrał opcję „Nie dodawaj żadnej obsługi nadrzędnego arkusza stylów” dla opcji „Obsługa nadrzędnego arkusza stylów” (patrz krok 6 poniżej).

Czy ja powinnam jakoś skonfigurować ten motyw potomny?