#106210

Punkt 8 już rozumiem.

Natomiast teraz jak znowu włączyłam Analizuj, to pojawiają się 2 komunikaty:
1. ten o którym wspominałam wcześniej – z pomarańczowym wykrzyknikiem “Ten motyw ładuje arkusze stylów po kolejce wp_styles. Utrudnia to wtyczkom zastąpienie tych stylów. Możesz spróbować rozwiązać ten problem, korzystając z opcji „Napraw szablon nagłówka” (krok 6, „Dodatkowe opcje obsługi” poniżej).”
2. w zielonej ramce (czyli że jest ok) z napisem “Ten motyw nie wymaga do swojego wyglądu pliku style.css motywu nadrzędnego. Konfigurator wybrał opcję „Nie dodawaj żadnej obsługi nadrzędnego arkusza stylów” dla opcji „Obsługa nadrzędnego arkusza stylów” (patrz krok 6 poniżej).”

No i w punkcie 6 mam teraz zaznaczone “Nie dodawaj żadnej obsługi nadrzędnego arkusza stylów.
Wybierz tę opcję, jeśli ten motyw już obsługuje arkusz stylów motywu nadrzędnego lub jeśli plik style.css motywu nadrzędnego nie jest używany do jego wyglądu.” i potem w zaawansowanych opcjach “Napraw szablon nagłówka w motywie potomnym. Pozwól, aby konfigurator (spróbował) rozwiązać wszystkie wymienione powyżej problemy z arkuszami stylów. Może to rozwiązać wiele typowych problemów, ale nie wszystkie.”

Czy tak zostawić? Mogę ewentualnie napisać jakie inne opcje są do zaznaczenia.

Jest jeszcze punkt 5 “Wybierz miejsce zapisania nowych stylów:” I w nim mam zaznaczoną opcję “Podstawowy arkusz stylów (style.css). Zapisz nowe niestandardowe style bezpośrednio w podstawowym arkuszu stylów Motywu Potomnego, zastępując istniejące wartości. Podstawowy arkusz stylów zostanie załadowany w kolejności ustalonej przez motyw.”
Czy tak zostawić?

Jak trochę doczytałam o motywie potomnym to stwierdziłam, że chciałabym go mieć, ale wolę się upewnić, że wszystko dobrze robię, żeby potem nie było niespodziewanych problemów.