#105719

Zainstalowałam wtyczkę (pierwszy sposób wydaje mi się trochę skomplikowany). Jak wcisnęłam Analizuj, to pokazała mi się informacja (z pomarańczowym wykrzyknikiem):
“Ten motyw ładuje arkusze stylów po kolejce wp_styles. Utrudnia to wtyczkom zastąpienie tych stylów. Możesz spróbować rozwiązać ten problem, korzystając z opcji „Napraw szablon nagłówka” (krok 6, „Dodatkowe opcje obsługi” poniżej).”
I jak przewinęłam do punktu 6, to jest zaznaczona opcja “Napraw szablon nagłówka w motywie potomnym.
Pozwól, aby konfigurator (spróbował) rozwiązać wszystkie wymienione powyżej problemy z arkuszami stylów. Może to rozwiązać wiele typowych problemów, ale nie wszystkie.” – co to znaczy?

I jeszcze pytanie o punkt 8 – w instrukcji jest napisane “Jeśli jednak chcesz przekopiować swoje ustawienia personalizacji oryginalnego motywu, skonfigurowanych menu oraz wybranych widgetów, to w kroku ósmym zaznacz pole “Copy Menus, Widgets and other Customizer settings”” – czy chodzi o te zmiany, które wprowadza się za pomocą CSS? Ja na razie nic sama nie wprowadzałam, wszystkie ustawienia (personalizację) mam z dostępnych opcji. Czy w takim razie ma ten punkt zaznaczać?

Ja jeszcze nie wiem, czy będę wprowadzać zmiany w CSS, ale nie wykluczam (bo teraz nie umiem, ale może jak się dowiem więcej to coś będę zmieniać i wypróbowywać). Dlatego chcę stworzyć motyw potomny.