#105545

1. Imię i nazwisko: Mariola Nowak-Jäger
2. Adres strony WWW: https://handlettering.pl/
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Moje serce bije mocniej na widok pięknych kolorowych liter. Eksperymentowanie z krojami pisma i łączenie ich z prostymi ilustracjami to moja „joga dla umysłu”. Hand lettering gości w moim życiu od 2017 roku. To mój sposób na relaks i odpoczynek. W moich kursach online oraz wyzwaniach letteringowych pokazuję innym zabieganym kobietom jak zacząć przygodę z literami.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Bałam się, że nie zrozumiem kwestii technicznych i nie zbuduję sama strony. Uważałam, że budowanie strony nie jest dla mnie.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Szukałam informacji poprzez google lub na forach tematycznych. Brakowało tam jednak podejścia całościowego od A do Z.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Zostałam poprowadzona za rękę przez wszystkie funkcje wordpressa. Pokazane są wszystkie funkcje i rozwiązania. Dodatkowo jest możliwość dodawania pytań na forum.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Program kursu, dobry opis w sklepie i na stronie sprzedażowej. Były tam opisane moje oczekiwania.
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: To nie jest trudne. Wystarczy klikać – wg instrukcji kursu i wszystko staje się jasne. Ola ma talent do upraszczania technicznych tematów.