#101521
Urszula
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Urszula Adamowicz
2. Adres strony WWW: http://www.dradamowicz.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Postanowiłam stworzyć stronę www dla gabinetu mojego męża (fizjoterapia i osteopatia). Poprzednia strona nie spełniła naszych oczekiwań, więc postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zabrać się za to sama. Na szczęście znalazłam kurs Oli 🙂 i dzięki niej praca nad stroną okazała się bardzo przyjemna.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): Kurs jest na 6 z +, wszystko dokładnie i przystępnie wytłumaczone, krok po kroku. A do tego tuż dawka wiary w umiejętności kursantek. Nawet jak tracisz zapał, Ola Cię motywuje do dalszej pracy. Bardzo mi to pomogło.
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie chciałam kolejny raz zlecać zrobienia strony komuś kto ma zupełnie inne poczucie estetyki. Ja zwracam ogromna uwagę na warstwę wizualną produktu/usługi i uważam, że bez tego nie można poważnie myśleć o budowaniu marki. Chciałam również zacząć prowadzić na stronie bloga, tak aby pacjenci naszego gabinetu mogli dowiedzieć się więcej o oferowanych formach terapii. I chciałam mieć nad tym kontrolę 🙂
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Kilkanaście lat temu zrobiłam stronę dla gabinetu męża (opanowałam podstawy HTML, żeby ją napisać :), ale to była bardzo prosta forma i chyba nie do końca udana (zupełnie nie miałam pojęcia o SEO).
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs jest świetnie opracowany: od podstawowych pojęć i funkcji WP przez bardziej zaawansowane działania. Jeśli się zgubisz lub czegoś nie zrozumiesz możesz wrócić lub zapytać na forum. Ola aktualizuje nagrania i dodaje erraty, więc cały czas jest się na bierząco. Po za tym jest życzliwą osobą, która chce Ci pomóc i wierzy że Ci się uda. Co ważne wiedzę przekazuje prostym językiem, unika branżowych sformułowań, które dla początkujących osób są niezrozumiałe.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Jesteś kobietą 🙂 a ja mam dość zarozumiałych panów, którzy wiedzą lepiej :))) Lubię uczyć się od kobiet, a szczególnie rzeczy uznawanych wciąż za mało kobiece. Dziękuję Ci Olu, jesteś prawdziwą ekspertką!
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Nie poddawaj się, jeśli coś się nie udaje. Wróć do tego jutro, albo poproś o pomoc na forum. A czasami odpuść – może jakiś pomysł jest zbyt skomplikowany i warto zastąpić go prostszym rozwiązaniem. I baw się dobrze – tworzenie strony www to fantastyczna zabawa. Powodzenia:)