#100681

1. Imię i nazwisko: Anna Mielczarek-Burzyńska

2. Adres strony WWW: https://krolowebiznesu.pl

3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: “Królowe Biznesu” to portal dla przedsiębiorczych kobiet. Miejsce gdzie możesz znaleźć wiedzę, motywację i inspiracje do rozwoju własnego biznesu. Jako doświadczona liderka, trenerka, KAIZEN coach oraz life&business coach dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami aby wspierać kobiety w drodze do życia o jakim marzą. Wierzę, że każda z nas zasługuje na sukces, tylko czasem potrzebujemy motywacji i wsparcia, aby sięgnąć po swoje marzenia.

4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6

5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?
Próbowałam stworzyć stronę za pomocą różnych tutoriali w internecie, niestety poszukiwanie informacji i odpowiedzi na nowo pojawiające się pytania okazało się czasochłonne. Dzięki kursowi Oli zaoszczędziłam czas. Otrzymałam też dodatkowe wsparcie w zamkniętej grupie dla kursantów, dzięki czemu mogłam rozwiązać niestandardowe problemy.

6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?
Tak, korzystanie z darmowych tutoriali okazało się czasochłonne i nie zawsze odpowiadał mi sposób w jaki inni przekazywali wiedzę.

7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?:
Ola przekazuje wiedzę w bardzo przystępnej formie, kurs jest ustrukturyzowany, prowadzi kursantów za rękę i przedstawia bardzo dużo opcji WP i w zależności jaki efekt chcesz osiągnąć.

8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
Uważam, że Ola jest bardzo konkretna i poukładana. Wiedziałam, że otrzymam materiały w skondensowanej formule, poukładane w logicznym porządku. Nie myliłam się. Zanim wykupiłam kurs uczestniczyłam w kilku webinarach/wyzwaniach organizowanych przez Olę. Przekonała mnie swoim usposobieniem i życzliwością oraz szczerą chęcią pomagania innym.

9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:
Tworząc własną stronę nie bój się, że coś zepsujesz. Nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się odkręcić, choć warto robić back-up. Nie odwlekaj swoich działań w czasie, czas i tak minie… A im szybciej zrobisz swoją stronę, tym szybciej poczujesz satysfakcję.