#100680
Anna Roguska
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Anna Roguska

2. Adres strony www: https://happyspace.com.pl

3. Kilka słów o sobie i swojej działalności: Jestem ceramiczną. Prowadzę warsztaty malowania na talerzach ceramicznych, i tworzenia ceramicznych dzieł, od początku. Dla kobiet (zwłaszcza). Oraz sprzedaję ceramiczne cuda:).

4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6

5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Potrzebowałam zrobić sklep z ceramiką na WordPressie. Nie mogłam znaleźć dostępnego warsztatu i prowadzącego, tak by mieć pewność, że mi się uda:)

6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Rozglądałam się dwa lata nad odpowiednim kursem. Zapisywałam się na listy oczekujących do innych. Bez odzewu. Samodzielnie, bez podpowiedzi, wówczas nie próbowałam.

7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Zapisałam się do Oli na Kurs Woo i praktycznie postawiłam stronę sklepu internetowego w 2 dni… Czułam, że Ola, mimo iż było nas wiele, angażowała się w pracę razem z nami. Tworzyła bardzo przyjazną atmosferę współpracy między dziewczynami. Tak, że „byłyśmy w tym razem” i razem się napędzałyśmy do działania. Poznałam fantastyczne i inspirujące osoby.

Przełomem było dla mnie to, że z wrodzonej nieśmiałości nie zadawałam głośno pytań – lecz pytanie w końcu napisałam do Oli, bo utknęłam. Ola nagrała mi prywatną wiadomość video, z odpowiedzią jak rozwiązać problem w sklepie, krok po kroku i wysłała przez messengera. Najpiękniejsza niespodzianka!…. Z takim wsparciem nie sposób było nie wykonać zadania!
Olu, dziękuję!!

8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Do Oli przekonało mnie to, że niweluje bariery między sobą, daleko, daleko doświadczoną w biznesie a taką mną, np. – w pierwszych latach działalności. Przekonuje mnie do Oli przede wszystkim łatwość nawiązywania przyjacielskiego kontaktu, życzliwe gesty, uśmiech, motywujące słowa, szczerość i autentyczne emocje. Oparte za zaufaniu.

9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Dziewczyny napewno Wam się uda! No, jeśli mi się udało… Każda z Was jest wyjątkowa. Każda z Was ma swoją piosenkę do zaśpiewania. Trudniej – jest nie działać… nie próbować! Bo podążanie swoją drogą to szczęście. Każdy znajduje też swoich odbiorców. Inaczej pomysł na stronę, ideę, biznes nie narodziłby się w Waszej głowie.