#100662
Agnieszka Knapik
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Agnieszka Knapik

2. Adres strony WWW: https://juraclimbing.pl/

3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem projektantką graficzną, która postanowiła wesprzeć swoją połówkę w rozwinięciu szkoły wspinaczkowej 😉 Zaczęło się od loga i komunikacji wizualnej, ale stwierdziłam, że też zajmę się stroną. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale wspinanie jest moją pasją więc postanowiłam podjąć się tego wyzwania.

4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6+

5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie wiedziałam jak zacząć, nawet nie wiedziałam jak zainstalować WP żebym mogła cokolwiek zrobić 😉

6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Próbowałam szukać jakiś tutoriali, ale było za dużo, chaotycznych informacji.

7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs od zera, od zupełnych podstaw, krok po kroku, wszystko spokojnie wyjaśnione.

8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Znalazłam Cię na IG na początku 2022 jak prowadziłaś comiesięczne wyzwania. Trafiało do mnie to co mówisz i jak to mówisz. Stwierdziłam, że na 100% masz świetny kurs WP. Nie zawiodłam się 😀

9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Chcesz stronę? To zacznij ją robić! Ola poprowadzi Cię za rękę krok po kroku.