#100632

1. Imię i nazwisko: Kasia Strażnikiewicz
2. Adres strony WWW: https://bluewavesdigital.pl/
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jak współpraca to tylko z kimś, kto Cię rozumie w 100%. Razem z Roxi pracujemy nad tworzeniem przepięknych ebooków i identyfikacji wizualnych dla naszych klientek. Ale to nie wszystko, nie tylko ebooki wyglądają mega profesjonalnie, ale czuwamy też nad poprawnością językową ❤️. Skupiamy się na tworzeniu marek, które przyciągają idealnych klientów już na poziomie wizualnym.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: WordPress mnie przerażał. Miałam kilka podejść do WP, bo chciałam stworzyć bloga, ale za każdym razem się poddawałam widząc, jak wiele opcji ma ta platforma. Bałam się, że coś zepsuję i nie będę mogła tego odkręcić.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Poddawałam się po prostu, było to dla mnie zbyt skomplikowane, żeby zmienić to samej.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Największym plusem było to, że cała wiedza (i praktyka) była usystematyzowana. Dowiedziałam się krok po kroku, z czym to się je i jak! 🙈
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Bo jesteś ekspertką w tej dziedzinie! Niezaprzeczalnie 💪
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Tworzenie stron www nie jest tak straszne, jak się wydaje i można to opanować bez problemu. Szczególnie z kursem WP u Oli.