#100595
a.jaskowiak
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Aleksandra Jaśkowiak
2. Adres strony WWW: https://waznaodwazna.pl/
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem ambasadorką kobiecej niezależności finansowej. Uczę kobiety pracować na swoim zgodnie ze sobą. Łącze w tej misji moje wykształcenie w branży IT, doświadczenie w zawodzie i praktykę biznesową oraz uzupełniam to coachingiem. Pomagam rozpoznać drogę, którą chcesz iść, otrzymać dotację na rozpoczęcie działalności oraz uczę jak ruszyć by zarabiać i się nie zdemotywować.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6, Krótkie odcinki, konkretne zagadnienia, łatwo wrócić jak coś potrzeba odświeżyć.
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Stronę www zrobiłam z książką i youtubem, ale stawiając sklep stwierdziłam, że potrzebuję prowadzenia za rękę, żeby niczego istotnego nie pominąć. W końcu tu już wchodzą w grę pieniądze i musi być bezpiecznie. Zdecydowanie się nie zawiodłam, a patrząc ile czasu stawiałam sklep, a ile stronę, trzeba było stronę też zrobić z kursem 🙂
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Pierwsze próby miałam szukając wiedzy w ogólnodostępnych miejscach.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Uporządkowanie, pokazywanie co krok po kroku mam zrobić. Dzięki temu nie dość, że stawianie sklepu poszło mi bardzo szybko to jeszcze nie bałam się, czy mój sklep jest dobrze zrobiony, czy jest bezpieczny itp.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Jestem z Tobą od ok. 2019/20r. kiedy to na macierzyńskim stwierdziłam, że chcę zrobić swoją stronę i szukając informacji w Internecie na ten temat trafiłam na Ciebie. Mam masę Twoich produktów i pasuje mi Twój sposób przekazywania wiedzy, wybór kursu SPRZEDAM był naturalny, nie szukałam w innych miejsach. Obecnie czuję się też częścią Twojej społeczności.
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Stworzenie strony www brzmi często strasznie trudno, szczególnie jeśli uważasz, że jesteś “nietechniczna”, ale po pierwsze wordpressa naprawdę można wyklikać bez stosowania dziwnych kodów. Po drugie stworzenie jej samodzielnie sprawia, że wiesz jak wszystko funkcjonuje, potrafisz sama dokonywać zmian, a wbrew pozorom prowadząc własną firmę jest to często potrzebne. Wszystkim swoim klientkom polecam właśnie tą ścieżkę. Nie jest ani specjalnie trudna, ani droga, a korzyści z posiadania umiejetności samodzielnego tworzenia i zmieniania własnej strony są ogromne.