#100591

1. Imię i nazwisko: Martyna Piotrowska
2. Adres strony WWW: http://www.martynapiotrowska.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem pierwszym w Polsce copywriterem medycznym certyfikowanym przez Health Writer Hub. Piszę na zamówienie treści medyczne, dzięki którym pacjenci mogą podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące ich zdrowia i życia.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 5
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Kiedyś kupiłam sobie domenę, żeby przenieść swój pierwszy blog z bezpłatnego WordPressa na płatny, ale nie umiałam sama tego zrobić. Support hostingodawcy też niewiele pomógł, rzucał pojęciami, które nic dla mnie nie znaczyły. Kiedy zaczęłam myśleć o stronie dla własnego biznesu, ogarnęła mnie panika. Przełomem było wyzwanie w maju 2021 roku, kiedy pokazałaś jak kupić domenę i zaprząc zespół LH do pomocy w instalacji WordPressa 🙂
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Jak wyżej.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Tak naprawdę ten początek był najważniejszy, reszta była dla mnie odświeżeniem wiedzy, która miałam z prowadzenia bloga na bezpłatnym WordPressie. Co nie zmienia faktu, że nadal są rzeczy, których nie wiem, nie umiem wyklinać i doprowadzają mnie do białej gorączki.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Rekomendacja MamoPracuj.pl i książka “Bądź online”.
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Samodzielne robienie strony to nie drinki w kokosie, ale jeśli jedynym, co Was blokuje przed działaniem, są fundusze na stronę od profesjonalisty, rozplanujcie sobie czas na budowę strony, kupcie kurs i po prostu… działajcie! Nie powiem, padło przy tworzeniu mojej strony wiele niecenzuralnych słów i nadal pada, bo nie wszystko wygląda i działa tak, jakbym chciała, ale ta nieidealna strona już mi ściąga klientów. Pamiętajcie też, żeby nie grzęznąć w cyzelowaniu. Lepsze wrogiem wystarczająco dobrego!