#100588
Elżbieta Mroczek
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Elżbieta Mroczek
2. Adres strony WWW: https://bajeryeli.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem na emeryturze nauczycielskiej, wiek 60+, obecnie zajmuję się projektowaniem, tworzeniem i sprzedażą rękodzieła. Uczę, jak je robić.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): Z czystym sercem na 6, a w ocenianiu mam 40-letnią praktykę😉
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Nie wiedziałam, jak zabrać się za tworzenie strony internetowej, a bardzo chciałam założyć swój sklep online.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Nie podejmowałam prób, ponieważ nie miałam zielonego pojęcia o tworzeniu stron, była to dla mnie czarna magia!! Miałam szczęście, że trafiłam od razu na Olę.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Podanie informacji w bardzo przystępny sposób, nawet dla osoby tak “nietechnicznej”, jak ja. Ola pokazuje krok po kroku, na zasadzie “tu kliknij”, przeprowadziła mnie “za rękę” przez cały proces tworzenia strony i sklepu. Podaje rozwiązania, które sama sprawdziła. Moja strona jest jeszcze dopieszczana, między innymi pomogła mi w tym Ania K-Z, z którą poznałam się w społeczności kursantek Oli i jestem z nią w stałym kontakcie.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Oglądałam webinar Oli i ujęła mnie jej osobowość, charyzma i to, że rozumiałam, o czym mówi😀. No i oczywiście kurs był w promocyjnej cenie😉.
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Powiem krótko, jeśli ja dałam radę z kursami Oli wyklikać stronę, to i Wy potraficie! Każdy moment jest dobry, aby zacząć. A satysfakcja murowana!