#100587
Beata Krzyś
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: Beata Krzyś
2. Adres strony WWW: https://quali.pl/
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Od 20 lat prowadzę firmę edukacyjną – szkołę grafiki komputerowej Quali, w której pomagamy zdobywać osobom nowe kompetencje cyfrowe.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Po urlopie macierzyńskim chciałam się sama szybko nauczyć WordPressa i przenieść na niego starą firmową stronę, ponieważ poprzednia przestała być funkcjonalna. Mogłam to robić tylko online, więc wybrałam kurs Oli.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Poprzednią wersje zrobił mój nauczyciel ale mimo że przez 10 lat mi dobrze służyła to wymagała odnowienia. Zmieniły się czasy i moje potrzeby i tym razem chciałam mieć nad nią pełną kontrolę a że byłam w domu z dzidziusiami nie mogłam sobie pozwolić logistycznie na szkolenie stacjonarne, mimo, że sama takie szkolenia w swojej firmie organizowałam. Dlatego wybrałam kurs online, aby się wszystkiego nauczyć sama.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs prowadził przez cały proces krok po kroku.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Autentyczność, zaangażowanie i wiara w kobiety
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Warto się tego nauczyć i być niezależna. Ola świetnie tego uczy, krok po kroku.