Oto moja mała metamorfoza biura! Od dłuższego czasu marzyło mi się ogarnięcie biura. Tak, by wszystko miało swoje miejsce, a także, by stworzyć sobie super kącik do pracy koncepcyjnej. Gdy na początku 2020 roku wprowadziliśmy się do domu, to przy małej Agusi inne pokoje były priorytetem. A biuro? Cóż, wrzuciliśmy tam wszystko, co potrzebne i tyle. Jedyne co nam się udało, to znaleźć trochę czasu na półki w tle.

Ale koniec z tym, bo…

Czas na metamorfozę biura!

Wreszcie czeka mnie mała metamorfoza biura! Posprzątanie regałów, uporządkowanie wszystkiego, a także zrobienie mojego wymarzonego kącika do planowania i pracy koncepcyjnej. Czyli przyjemnego miejsca z wygodnym fotelem i stolikiem, w którym planowałabym kolejne produkty i bezpłatne wyzwania dla Interaktywnych.

Do metamorfozy i ogarnięcia tego biura odezwała się do mnie marka Leitz, która wesprze mnie produktowo w tym zadaniu. Bardzo się z tego cieszę, bo od dawna lubię tę markę. Na tyle, że gdy tylko założyłam firmę, to od razu kupiłam segregatory właśnie z Leitz.  Widać je dobrze na zdjęciu poniżej.

metamorfoza biura

To nie wszystko, bo w poprzedniej sesji zdjęciowej miałam też sporo zdjęć z tym pięknym pudełkiem w Interaktywnym kolorze! Te produkty będą świetnie pasowały do mojego biura i idealnie sprawdzą się do zdjęć.

Czas na sprzątanie

Na początku opróżniliśmy cały regał i posegregowaliśmy wszystkie rzeczy. Nie ukrywam, że trochę pracy z tym było, bo przed metamorfozą wyglądało to tak:

metamorfoza-biura

przed metamorfozą

Jednak nasza przyniosła super rezultaty! Zobacz tylko, jak wygląda biuro przed i po.

Metamorfoza biura – efekty

A zaraz po metamorfozie już tak! Udało nam się ułożyć wszystkie książki i niezbędniki, a także w końcu stworzyć mój wymarzony kącik do planowania! Jestem zachwycona tą przestrzenią na tyle, że mam podwójnego powera do działania.

metamorfoza biura

Jak wygląda Twoje biuro?

Jestem ciekawa, jak wygląda miejsce w Twojej pracy? Jest już takie, jak sobie wymarzyłaś, czy też czeka Cię metamorfoza biura?

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Odbierz swój bilet!

W dniach 13-15 czerwca odbędzie się 3 edycja Interaktywnej Konferencji Online, której motywem przewodnim jest Promocja Produktu Online. Nabądź już teraz bilet w preferencyjnej cenie!

2 Komentarze

  • Piękna sprawa!
    U nas ostatnio wylądowały w całym biurze kolorowe kontenerki na szpargały. I niby takie nic, a jednak biuro nie do poznania 🙂

  • Doskonale wyglądająca metamorfoza. Naprawdę fajne to wygląda i ciekawie się prezentuje.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *