Oto moja mała metamorfoza biura! Od dłuższego czasu marzyło mi się ogarnięcie biura. Tak, by wszystko miało swoje miejsce, a także, by stworzyć sobie super kącik do pracy koncepcyjnej. Gdy na początku 2020 roku wprowadziliśmy się do domu, to przy małej Agusi inne pokoje były priorytetem. A biuro? Cóż, wrzuciliśmy tam wszystko, co potrzebne i tyle. Jedyne co nam się udało, to znaleźć trochę czasu na półki w tle.

Ale koniec z tym, bo…

Czas na metamorfozę biura!

Wreszcie czeka mnie mała metamorfoza biura! Posprzątanie regałów, uporządkowanie wszystkiego, a także zrobienie mojego wymarzonego kącika do planowania i pracy koncepcyjnej. Czyli przyjemnego miejsca z wygodnym fotelem i stolikiem, w którym planowałabym kolejne produkty i bezpłatne wyzwania dla Interaktywnych.

Do metamorfozy i ogarnięcia tego biura odezwała się do mnie marka Leitz, która wesprze mnie produktowo w tym zadaniu. Bardzo się z tego cieszę, bo od dawna lubię tę markę. Na tyle, że gdy tylko założyłam firmę, to od razu kupiłam segregatory właśnie z Leitz.  Widać je dobrze na zdjęciu poniżej.

metamorfoza biura

To nie wszystko, bo w poprzedniej sesji zdjęciowej miałam też sporo zdjęć z tym pięknym pudełkiem w Interaktywnym kolorze! Te produkty będą świetnie pasowały do mojego biura i idealnie sprawdzą się do zdjęć.

Czas na sprzątanie

Na początku opróżniliśmy cały regał i posegregowaliśmy wszystkie rzeczy. Nie ukrywam, że trochę pracy z tym było, bo przed metamorfozą wyglądało to tak:

metamorfoza-biura

przed metamorfozą

Jednak nasza przyniosła super rezultaty! Zobacz tylko, jak wygląda biuro przed i po.

Metamorfoza biura – efekty

A zaraz po metamorfozie już tak! Udało nam się ułożyć wszystkie książki i niezbędniki, a także w końcu stworzyć mój wymarzony kącik do planowania! Jestem zachwycona tą przestrzenią na tyle, że mam podwójnego powera do działania.

metamorfoza biura

Jak wygląda Twoje biuro?

Jestem ciekawa, jak wygląda miejsce w Twojej pracy? Jest już takie, jak sobie wymarzyłaś, czy też czeka Cię metamorfoza biura?

P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

2 Komentarze

  • Piękna sprawa!
    U nas ostatnio wylądowały w całym biurze kolorowe kontenerki na szpargały. I niby takie nic, a jednak biuro nie do poznania 🙂

  • Doskonale wyglądająca metamorfoza. Naprawdę fajne to wygląda i ciekawie się prezentuje.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *