wyzwanie www

W dzisiejszym artykule znajdziesz biznesowe motywy WordPress idealne dla branży finansowej. Rozpoczynam nim cykl zestawień szablonów premium WordPress dla konkretnej branży lub tematyki.

Skupiłam swoją uwagę na ich wyglądzie, dacie wydania, aktualizacji i na wielu innych czynnikach. Jeśli szukasz właśnie swojego idealnego motywu to obejrzyj sześć poniższych propozycji.

Pamiętaj, aby podczas wybierania idealnego motywu przetestować dokładnie wersję demo. Sprawdź wszystkie jego możliwości i obejrzyj go na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach). Będziesz mieć wtedy pewność, że sprawdzi się on do Twoich potrzeb.

W motywach tych możesz bez problemu zmienić kolorystykę oraz dodać własny logotyp, aby dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki temu strona internetowa będzie spójna z Twoimi innymi materiałami (np. wizytówkami, ulotkami). Co jest takie ważne!

Biznesowe motywy WordPress

mybroker
My Broker
consulting
Consulting
finance-business
Finance Business
capitalix
Capitalix
peace
Peace
insurance-agency
Insurance Agency
P.S. Ruszyła przedsprzedaż książki Chcę WWWięcej! Jeśli interesuje Ciebie ten artykuł, to musisz ją zobaczyć. Kliknij tu i sprawdź!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online WordPress i WooCommerce, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman. Więcej →

Książka Chcę WWWięcej!

Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ książki Chcę WWWięcej! Jak zarabiać online na swojej wiedzy? Ta książka pomoże Ci zaistnieć w sieci! Chcę WWWięcej!

10 Komentarze

 • Ciekawe i z pewnością przydatne zestawienie. Czekam na coś dla branży turystycznej 😉

  • Dobry pomysł, mam w zanadrzu kilka dobrych motywów dla turystyki 🙂

 • 2 i 3 szczególnie mi się podoba

 • Bardzo ciekawe 🙂 Dobrze, że jest z czego wybierać. Aczkolwiek czasem lepiej oddać swoją stronę w ręce profesjonalisty i mieć wszystko spersonalizowane 😉

 • Kilka ciekawych motywów są 🙂

 • Wyglądają fajnie, ale ja jestem zdania że strona MUSI mieć indywidualny wygląd.

  • Motywy mają tak ogromne możliwości konfiguracji i zmian, że często wiele różnych stron na jednym motywie może wyglądać zupełnie inaczej, więc w większości przypadków nie ma takiego problemu 🙂

 • A jak pod względem SEO wyglądają?

 • świetny artykuł!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *