• Autor
  Wpisy
 • #103965
  Ania
  Uczestniczka

  Cześć, znacie może ten motyw? Pierwszy raz na nim pracuję, (Wersja z elementorem) i za cholerę nie umiem zrobić menu w wersji mobilnej…przecież to na pewno jest proste 😉 Ale nie umiem! Ratunku!

  #103972
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Cześć, mam licencję na ten motyw (używałam go dawno temu z WP Bakery), więc go sobie zainstalowałam na stronie do testów, poklikałam, zajrzałam do dokumentacji, poklikałam i sytuacja wygląda z grubsza tak:

  – Menu mobilne wg dokumentacji dla Elementora ustawiasz po prostu poprzez wybranie w kreatorze menu, gdzie dane menu ma się wyświetlać i wg dokumentacji jest bardzo dużo lokalizacji do wyboru. O tu masz jak to powinno wyglądać: https://guide.the7.io/elementor/user-guide/general-guidelines/menus/
  Prościej się nie da, ale…
  – Kiedy strona działa na Elementorze, wyświetla mi się tylko jedna lokalizacja: menu główne.
  – Kiedy włączę builder WP Bakery, wyświetlają się wszystkie lokalizacje wyświetlane w dokumentacji.

  Jeśli przy włączonym Elementorze masz dokładnie tę samą sytuację, gorąco zachęcam Cię do napisania do twórców motywu (oczywiście bez włączania WP Bakery).

  #104050

  Hej Aniu, czy porada Kai pomogła?

  #104164
  Ania
  Uczestniczka

  Tak, dziękuję 🙂

  #104171
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Super 🙂

  #104360
  Ania
  Uczestniczka

  Kaju, masz licencję na ten motyw, więc pewnie będziesz umiała mi pomóc – chodzi o formularz kontaktowy. Nie umiem dodać klikalnego linku do formularza – akceptuję politykę prywatności (podlinkowanie do polityki prywatności). Wiesz może gdzie mogę to zrobić?

  #104586
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Hm, The7 używa Contact Form 7, więc jeśli chodzi Ci o to, że w formularzu kontaktowym ma się wyświetlić tekst “akceptuję politykę prywatności”, który ma być klikalnym linkiem i do tego będzie checkbox, to trzeba w edycji formularza kliknąć w przycisk “wyrażenie zgody”, a w “warunek” wpisać pożądany tekst w formacie HTML.
  Powinno się pojawić coś w stylu:
  [acceptance acceptance-464 optional] {a href=”https://twojadomena.pl/polityka-prywatnosci”}Akceptuję politykę prywatności{/a}[/acceptance], gdzie nawiasy przy linku oczywiście byłyby trójkątne.

  #104590
  Ania
  Uczestniczka

  Dzięki Kaju już ogarnęłam! Pozdrawiam 🙂

  #104611
  Gabriela Kurowska
  Moderatorka

  Super, że się udało 🙂