• Autor
  Wpisy
 • #100487
  Klaudia Stawiarska
  Uczestniczka

  Hej, mam szybkie pytanie. Jak włączyć przycisk ukończenia lekcji?
  Sporo studentów zgłasza mi fakt, że pasek postępu “nie działa”…
  Przykład wiadomości od klienta:
  “Chciałbym jeszcze zgłosić taką drobną usterkę, licznik postępu w kursie nie działa, nie odświeżają się “lekcje ukończone”, tak jakby brakowało jakiegoś klawisza do czekowania ukończonych lekcji.”

  Czy moge prosić o podpowiedź jak to ogarnąć?

  Pozdrawiam
  Klaudia

  #100644
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Chciałabym doprecyzować sytuację, bo to Ty zgłaszałaś na wiosnę, że nie ma u Ciebie tego przycisku nawet na profilu kursantki i równocześnie nie działały Ci inne rzeczy. Czy majowa konsultacja z Olą rozwiązała na tamten czas problem tego przycisku, a teraz coś się zmieniło?

  #101015
  Klaudia Stawiarska
  Uczestniczka

  Hej Kaja…
  Ola twierdziła, że ten przycisk nie będzie widoczny z panelu admina. Wtedy nie miałam jeszcze kursantów więc nie sprawdziłam czy jest widoczny z panelu kursanta.
  Odkąd mam kursantów, niestety sporo osób mi zgłosiło, że nie maja opcji ukonczenia kursu…. także problem nie zostało rozwiązany…

  #101132
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Rozumiem. Dzięki za odpowiedź 🙂
  U mnie ten przycisk działa z panelu admina, jak dołączę do swojego własnego kursu, i nigdzie nie mam w ustawieniach opcji włączenia go czy wyłączenia – on po prostu jest – więc niestety nie mam pojęcia, co mogłabym Ci podpowiedzieć. Idę z Twoim tematem do Oli 🙂

  #101246
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Klaudia, a próbowałaś logować się na klienta, albo samemu zakupić kurs i zobaczyć czy ten guzik pojawił się? On powinien być, czy klienci wiedzą, gdzie go szukać? Jeśli problem nie będzie rozwiązany to napisz do mnie na maila kontakt@olagosciniak.pl a przetestujemy to na priv, aby było szybciej.