Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • #92668
  Ula Nec
  Uczestniczka

  Hejka.
  A jak zrobić coś takiego, żeby w mailu wysyłanym z MailerLite zrobić przycisk, którego wciśnięcie spowoduje, że ludzie zainteresowani wydarzeniem wskoczą do osobnej grupy i później tylko do tej grupy będę mogła wysyłać maile o tym wydarzeniu? (żeby nie spamować innym)
  Jak to jest zbudowane?

  #92691

  Hej! Najpierw musisz stworzyć nową stronę lądowania, na której umieścisz informację o tym, że dana osoba zapisała się na dane wydarzenie. Następnie w panelu Mailerlite klikasz Automation -> Create workflow. Potem w workflow trigger powinnaś wybrać when subscribe clicks a link. W polu Link wklejasz adres przygotowanej wcześniej strony lądowania. Po zapisaniu powinnaś mieć widoczną ikonkę plusika, gdzie wybierasz opcję Action, a następnie choose an action. Tam wybierasz copy to group, a w polu subscriber group powinnaś wybrać grupę, do której mają być zapisane osoby, które chcą się zapisać na to wydarzenie.

  #92806
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Jak działać z Automation pokazywałam w środę na szkoleniu z MailerLite w Interaktywnej Paczce + wg instrukcji Kasi możesz dalej działać z tym tematem.