Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • #114958
  Justyna Klein
  Uczestniczka

  Cześć
  Dokonuję zmian na stronie u klienta. Prosta robota. Jednak wcześniej stronę robił student samouk i czasem muszę podążać jego krokami aby mieć podobny efekt.

  Strona kompletnie nie jest przystosowana do oglądania jej na komórce. Dokonałam modyfikacji aby menu było widoczne na komórce tzw hamburger, dokonałam koniecznych zmian. Jak zerkam z paneru admina to wszystko jest OK, a jak wchodzę na stronę na telefonie to brak nawet ikonki gdzie rozwija się menu.

  Nie mam już pomysłu co może być przyczyną

  #114959
  Justyna Klein
  Uczestniczka

  No dobra już sobie pomogłam sama. Zainstalowałam wtyczkę WPtouch Mobile i już widać menu ale jest inny problem. Na komputerze nie wyświetla się normalne menu na samej górze w sposób tradycyjny tylko tak jak na komórce czyli jest hamburger i rozwinięcie.

  No i jak to możliwe, że na swoim komputerze widzę to prawidłowo, a klient i inni mają menu mobilne?

  Czekam na jakieś rady.

  #114982
  Gabriela Kurowska
  Moderatorka

  Cześć, wszystko masz aktualne na stronie? Jaki tam jest motyw? Co możesz zrobić “na już”:
  – różne wersje strony którą widzisz Ty i twój klient może być spowodowana cacheowaniem strony. Klient może widzieć tę wersję sprzed Twoich zmian, którą ma w pamięci podręcznej. Jeśli masz taką wtyczkę to wyczyść cache.
  – możesz też wyłączyć wszystkie wtyczki i sprawdzić, czy wtedy jest ok, jeśli tak to oznacza, że masz jakiś konflikt i trzeba zidentyfikować która wtyczka go powoduje i zastąpić ją inną, albo całkiem z niej zrezygnować,
  – jeśli strona nie jest w ogóle przystosowana do wyświetlania na telefonie to jest szansa, że wtyczka którą zainstalowałaś powoduje problem, bo wymuszasz nie wersję mobilną całej witryny, a zwykłe menu typu hamburger, które zastępuje obecne, standardowe. Ewentualnie jest błędnie skonfigurowana. Zainstaluję ją na testowym WordPressie i zobaczę co tam jest, bo nigdy jej nie używałam.

  Najlepiej jakbyś podesłała link i nazwę motywu, którego strona używa bo inaczej to strzelanie na ślepo gdzie może być problem.