Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • #90747
  kate1090
  Uczestniczka

  Hej, podpowiecie czy da się takie menu zrobić na komórce tzn żeby na mobilnych też się w takiej formie wyświetlało. Chodzi mi o te kategorie na czarnym pasku.

  Pokazuje się to na komputerze https://gdansk.yasumi.pl/

  #90894
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Z całą pewnością da się zrobić takie menu, ale mam zastrzeżenia do tego pomysłu i alternatywną propozycję.

  Menu, o które pytasz, jest zaprojektowane pod desktopy. Informacji w tym menu na czarnym pasku jest naprawdę dużo, to byłby cały jeden ekran smartfona. To dosłownie jest cały jeden ekran, gdy rozwinie się kategorię “zabiegi”. Coś tak dużego nie może być ustawione jako menu, bo nie byłoby widać innych treści.

  To menu, które teraz znajduje się na stronie, jest responsywne: czytelne, estetyczne, zawiera wszystko to, co menu dla strony pod komputery. Użytkownik smartfona bez trudu sobie z nim poradzi i jeśli interesują go usługi, znajdzie odpowiednią dla siebie, klikając w “zabiegi”.

  Rozumiem jednak, że chciałabyś, żeby użytkownik zobaczył od razu, jakie zabiegi są oferowane w Yasumi. To, co możesz zrobić i co powinno się sprawdzić, to dodanie dodatkowej sekcję na stronie głównej lub innych dowolnych interesujących Cię stronach. Chodzi o to, żeby zawierała wszystkie informacje o zabiegach, które chcesz pokazać, ale miała ustawioną widoczność tylko na mobile. W ten sposób użytkownik zobaczy istotne informacje bez klikania, a jednocześnie nie będą one przesłaniały treści. Koniecznie tylko sprawdź, czy projekt naprawdę sprawdza się na telefonach 🙂