Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • #92741
  Ania
  Uczestniczka

  Cześć 🙂 Mam pytanie – która z tych wtyczek jest lepsza do stworzenia platformy? Wiem, że w kursie jest instrukcja, jak ogarnąć Learnpressa, czy można się w przyszłości spodziewać też instrukcji do Tutora? No i które rozwiązanie jest lepsze? Czy obydwie platformy da się podpiąć do woocommerce i mailerlite? (jak da się do woocommerce to do mailerlite też, prawda? bo mailerlita da się do woocommerce, dobrze to rozumiem? 🙂

  Miłego dnia i z góry dzięki za odpowiedzi 🙂

  #92770
  Klaudia Łapa
  Moderatorka

  Hej 🙂
  obie wtyczki są bardzo fajne. Pytanie na jakich funkcjonalnościach Ci zależy 🙂
  Ja używam tutora u siebie i u klientów, a Ola chyba learnPress z tego co pamiętam 🙂

  #92784
  Ania
  Uczestniczka

  Dzięki Klaudia 🙂 Zależy mi na tym, żeby bez trudu podpiąć mailerlite i woocommerce, ale to chyba nie powinno być problematyczne w żadnej z tych wtyczek? Żeby cała konfiguracja była prosta i bezproblemowa no i żeby użytkownicy byli zadowoleni 🙂 Czyli polecasz Tutora, jak najbardziej? Do podpięcia woocommerce będę potrzebowała jakiś wtyczek dodatkowych?

  #92786
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Hej,
  ja z kolei nie lubię tutora, nie pokochaliśmy się, dlatego też nie planuję nagrywania materiałów dotyczących niego, bo nie mam aż tak dużego doświadczenia w nim, aby nagrywać poradnik i dodatkowo supportować w tym temacie tu na forum. Ważne, aby znaleźć rozmwiazanie do platformy, które Tobie odpowiada, możesz zainstalować jedno i drugie oraz poklikać, czym Ci się łatwiej zarządza. LearnPressa można wg mojego poradnika połączyć z WooCommerce a sam WooCommerce z MailerLite.

  #92846
  Ania
  Uczestniczka

  Ok, dzięki Ola 🙂

  #92947
  Klaudia Łapa
  Moderatorka

  to ja o tutorze – integruje się z woo bez problemu 🙂 mailer z woo również 🙂
  mozna też yith bundle, żeby zrobić paczki kursów – też się integruje 🙂

  #92961
  Ania
  Uczestniczka

  Ok, dziękuję Wam bardzo 🙂

  #93011
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Do usług! <3

  #111561

  Ja mam tutora u klientki i coraz mniej go lubię. Od jakiegoś czasu po zrealizowaniu zamówienie nie pojawią się u klientów kursy w kokpicie. Nie wiem gdzie lezy problem ;/

  #111568
  Gabriela Kurowska
  Moderatorka

  Hej, tak, podobno pomaga wtyczka od WP deska – statusy zamówień, ale nie dam gwaracji, bo tylko kiedyś słyszałam od innej osoby. Ja najczęściej korzystam z Learnpressa. Raczej mi się nie zdarzyły żadne komplikacje z nim.