Otagowano: 

 • Autor
  Wpisy
 • #89814
  Ula Nec
  Uczestniczka

  Hej. Na mojej stronie https://ulanec.pl/karty-pracy/ są do pobrania karty. Wszystko ok pobiera się na telefonach android i na zwykłych komputerach ale iPhone ani komputer apple Mac nie chce ich pobrać. Tam są załączone zwykłe PDFy przez wtyczkę Download Monitor. Ktoś ma jakiś pomysł?

  #90517
  Klaudia Łapa
  Moderatorka

  Mac i iphone – pobrało bez problemu. Jeżeli ktoś ma zablokowane wyskakujące okienka w przeglądarce to może się nie pobierać

  #91690
  Teresa Wojaczek
  Uczestniczka

  Ula, u mnie również pobrało bez problemu, a mam zablokowane wyskakujące okienka.

  #91691
  Ula Nec
  Uczestniczka

  Kurde to ja się poddaję… 3 inne osoby, mówią, że nie pobiera… W tym jedna, która jest ogarnięta technicznie i jej na iphonie nie poszło, na macu na safari też nie i dopiero chrome na macu jej pobrało. Nie czaję w czym może być problem… i czemu jest taka losowość w takim razie…

  #91715
  Teresa Wojaczek
  Uczestniczka

  A widzisz, to nie dookreśliłaś. Faktycznie na Firefox działa, na Safari niby pobiera, ale nie potrafi skończyć. Możesz tam dopisać, że jeśli nie możesz pobrać, to prosisz o mejla albo że zdarzają się problemy na Safari i żeby spróbować z innej przeglądarki. Taki offtop: ostatnio zapisałam się na e-wizytę w ZUS i tam od razu pisali, żeby nie korzystać z Safari, bo tam nie będzie to działać. Więc może coś jest w tej przeglądarce, jakiś większy poziom zabezpieczeń?

  #91720
  Agnieszka Herman
  Moderatorka

  Ula
  szukam przyczyny. U mnie na komputerze na chrome pobrało. Natomiast na iphonie ani na Safari ani na Chrome faktycznie nie pobiera.
  Być może to kwestia ustawień na komórce, choć nigdy nie miałam problemu z pobieraniem plików z rozszerzeniem .pdf. Dam znać.