• Autor
  Wpisy
 • #94257
  Klaudia Stawiarska
  Uczestniczka

  Cześć,

  Mam pytanie: jak dodać uczestnika do kursu, który nie opłacił zamówienia poprzez Woocommerce tylko zrobił przelew po za stroną internetową. Poproszę o instrukcję.

  Dziękuję
  Klaudia

  #94334
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Przede wszystkim uczestnik musi mieć utworzone swoje konto na platformie, zrobisz to w panelu w sekcji Użytkownicy. Podaj jego prawdziwego maila.

  Jeśli masz w edycji danego kursu sekcję “Uczestnicy kursu”, dodaj uczestnika, wpisując nazwę użytkownika / email osoby, którą chcesz dodać.
  Jeśli nie, stwórz ręcznie zamówienie w WooCommerce -> Dodaj zamówienie, w sekcji Dane klienta wpisz nazwę uczestnika / e-mail, w szczegółach zamówienia dodaj wirtualny produkt powiązany z kursem i ustaw status zamówienia na zakończone. System będzie to interpretował tak, jakby klient kupił kurs przez WooCommerce.

  #94341
  Klaudia Stawiarska
  Uczestniczka

  Hej Kasja,

  Dziękuję za odpowiedź. Tak zrobiłam, tzn musiałam stworzyć ręczne zamówienie przez WooCommerce. Ale niestety mój klient nie ma dostępu do kursu, pomimo, że ustawiłam zamówienie jako zrealizowane i przyznałam dostęp do pobierania produktów.
  Jest to ten sam problem, który opisałam w oddzielnym wątku.

  #94381

  Hej Klaudia! Przekazałam informacje o Twoich problemach ( z tego i innych wątków) całemu zespołowi i wspólnie będziemy pracować nad ich rozwiązaniem.

  #94405
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Hej Klaudia, piszę do Ciebie na maila w tej sprawie. Indywidualnie postaramy się to rozwiązać.

  #94971
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Hej,
  problem rozwiązany. Wynikał z tego, że u Klaudii był produkt grupowy 3 kursów na LearnPress.
  W kursie SPRZEDAM pokazuję, jak to zrobić za pomocą wtyczki WPC Product Bundles for WooCommerce, która współpracuje z LearnPressem a Klaudia zainstalowała podobną wtyczkę WPC Composite Products for WooCommerce, ma ona podobne działanie, tego samego autora, ale niestety z LearnPressem NIE współpracuje. Po zmianie na wtyczkę WPC Product Bundles for WooCommerce wszystko zadziałało poprawnie.