• Autor
  Wpisy
 • #100998
  Marta Kowal
  Uczestniczka

  Hej!

  Na stronie internetowej mam nagłówek, w którym są 4 elementy:
  1. logo,
  2. menu,
  3. grafika (z adresem URL przekierowującym do ang. wersji strony, pod inną domeną),
  4. button (z przekierowaniem do konsultacji).
  Cała strona i nagłówek są zrobione w Elementorze Pro. W wersji na komputer jest ok, w wersji na tablet jest ok, natomiast w wersji mobile nie ma ani grafiki, ani przycisku. Co ciekawe, kiedy wchodzę w nawigator, to pokazuje mi się, że te elementy normalnie tam są.

  Kombinowałam już na różne sposoby, żeby “wyciągnąć” te elementy, jednak nic nie działa. Czy macie jakiś pomysł/poradę, co mogę z tym zrobić?

  Marta

  #101130
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Cześć!
  Niestety ciężko mi to sobie wyobrazić i sprawdzić bez linka do Twojej strony, podałabyś go? 🙂
  Na razie moim tropem są ustawienia widoczności poszczególnych elementów dla różnych urządzeń, ale też nie wiem, co już sprawdzałaś.

  #101137
  Marta Kowal
  Uczestniczka

  Strona główna

  Home


  to strony mojej klientki i na obu jest ten sam problem 🙂 Widoczność wszystkich wspomnianych elementów jest ustawiona poprawnie. Najlepiej byłoby to widać na screenie, ale chyba nie da się tu wstawić.

  Myślę, że problem może się powtarzać u innych użytkowników Elementora, ponieważ na obu tych stronach błąd jest taki sam.

  #101182
  Kaja Rzeczkowska
  Moderatorka

  Wystarczył mi link, dzięki 🙂 W przeglądarki – przynajmniej w Chrome i Firefox – wbudowane są tzw. narzędzia dla developerów i można tam np. przetestować wyświetlanie strony na różnych urządzeniach, tzn. w różnych rozdzielczościach przypisanych danym modelom telefonów i tabletów. Przeklikałam się i problem jest jeszcze poważniejszy, bo na najmniejszych ekranach ucina również hamburgera menu.

  To, co rzuciło mi się w oczy, to że nagłówek jest nieelastyczny. Elementy nie przesuwają się dynamicznie po to, żeby zmieścić się na ekranie. Na tabletach najpierw wyświetla się hamburger menu, a potem dopiero ikonka języka i przycisk bezpłatnej konsultacji. I czasami nie mieści się tylko ikonka i przycisk, raz przycisk jest ucięty w połowie, a czasami nie mieści się również menu.

  Tak więc problem tkwi w samym projekcie nagłówka, który z jakiegoś powodu nie jest responsywny.

  Uprzedzając ewentualne pytanie, do narzędzi dla developerów na Chrome wejdziesz przez skrót Ctrl + Shift + I, a w menu przeglądarki ukryte są pod “więcej narzędzi”.

  #101219
  Ola Gościniak
  Opiekunka forum

  Czy udało się wyjaśnić sprawę?