Polecane Freelancerki WordPress

Lista sprawdzonych kursantek Interaktywnej Akademii WordPressa
oraz mentoringu Freelancerka WordPressa

Możesz skorzystać z pomocy moich zaawansowanych kursantek, które ukończyły Akademię WordPressa i teraz działają jako Freelancerki WordPressa. To świetna okazja, aby zapewnić sobie profesjonalne wykonanie strony i czerpać z ich doświadczenia.

  Ania Króliczek

  Produktywna Freelancerka

  Wierzę, że strona jest sercem Twojej marki, niezależnym od algorytmów Instagrama. Sprawię, że będzie wyrazista, piękna i skuteczna! Niech pasuje do charakteru Twojej marki i przyciąga idealnych klientów niczym magnes.

  Strona wizytówkowa, sklep online, copywriting

  Współpracujmy razem →

  Ewelina Pelczar

  SpecAsystentka

  Stworzę stronę WWW, Twoje miejsce w sieci, aby było jak najlepszą wizytówką i skrojoną na miarę potrzeb. Pozwól się znaleźć i dotrzeć do swojego klienta. Jeśli masz już stronę, to ją odświeżę i wezmę pod opiekuję. Zdalnie wspieram w budownictwie i biznesie jako WA. Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc.

  Strona wizytówkowa, landing page, wirtualna asysta

  Współpracujmy razem →

  Klaudia Michalska

  Wirtuasy

  Zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania online. Specjalizuję się w WordPressie i jako wszechstronna wirtualna asystentka dostosowuję się do unikalnych potrzeb. Współpraca ze mną to usługi skrojone pod Twój biznes, wspierające sukces.

  Strona wizytówkowa, sklep online, wirtualna asysta

  Współpracujmy razem →

  Agnieszka Wasilewska

  mumi studio

  Strony WWW & Fotografia Kompleksowo zadbam o wizerunek Twojej marki w sieci. Stworzę dla Ciebie indywidualny projekt, bo w sieci liczy się oryginalność i bycie sobą. Pokażmy Twoją markę z jak najlepszej strony.

  Strona wizytówkowa, biznesowa sesja fotograficzna

  Współpracujmy razem →

  Idalia Szczepaniak

  Sztuka Prezentacji

  „WOW, o taki efekt mi chodziło”- to są słowa, które słyszę od klientów. Współpraca ze mną to nie tylko nieprzeciętna strona internetowa, ale również skuteczna prezentacja i zachwycający ebook. Powiedz, czego potrzebujesz.

  Strona www, e-book, prezentacje multimedialne

  Współpracujmy razem →

  Gabriela Kurowska

  infoblogerka.pl

  Moja mocna strona to techniczne kwestie. WordPressuję od 2015 r. o kompetencjach cyfrowych i informacyjnych. Interesuję się architekturą informacji i content writingiem. Moje strony są użyteczne, intuicyjne i estetyczne.

  Strona www, sklep online, platforma kursowa, content writing

  Współpracujmy razem →

  Anna Król-Żelazna

  Webowe Studio

  Stworzę stronę WWW, która będzie kołem napędowym Twojego biznesu. Szytą na miarę, w punkt dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb. Łączę strategiczne podejście do budowy strony internetowej z dbałością o detale i estetykę.

  Landing Page, strona www, sklep online, platforma kursowa

  Współpracujmy razem →

  Dorota Gwizdowska-Bartosik

  DiseñaDora

  Diseñadora to po hiszpańsku projektantka. Projektuję strony WWW oraz jestem wirtualną asystentką z językiem hiszpańskim. Twórczo wspieram przedsiębiorcze kobiety, które chcą rozwinąć swoje biznesy online.

  Strona www, strona wizytówkowa, landing page, sklep internetowy, wirtualna asysta (język hiszpański, język angielski)

  Współpracujmy razem →

  Natalia Puszczewicz

  Stworzę dla Ciebie stronę www, która przyciąga klientów jak magnes! Tworzę funkcjonalne strony internetowe oraz skuteczne kampanie reklamowe w social media. Stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta.

  Strona wizytówkowa, blog, sklep online, platforma kursowa, landing page, reklamy

  Współpracujmy razem →

  Anna Jachym

  Tworzę strony internetowe i indywidualne strategie marketingowe do Social Mediów. Łącze działania online, aby klient zarabiał na swojej marce i mógł wykorzystać potencjał biznesu online.

  Landing Page, strona wizytówkowa, sklep online, strategia marketingowa, platforma kursowa, newsletter 

  Współpracujmy razem →

  Beata Biernat

  Strona WWW to siła napędowa biznesu. Pracuje na Twój sukces 24 godziny na dobę, bez wytchnienia! Powinna być dopracowana, zgodna z Twoją wizją, marzeniami, celami, powinna skutecznie przyciągać klientów i sprzedawać.

  Strona WWW, landing page, strona wizytówka, sklep online, platforma kursowa, grafiki, newsletter, recykling treści, video

  Współpracujmy razem →

  Alicja Pianka

  Osiągnij ze mną sukces online! Czy marzy Ci się, aby Twoja firma zachwycała w wirtualnym świecie? Jeśli tak, stworzę dla Ciebie Twoje miejsce w sieci, które będzie przyciągać uwagę klientów.

  Strona WWW, sklep internetowy, platforma kursowa, landing page, newsletter, wsparcie techniczne strony

  Współpracujmy razem →

  Martyna Gocyła

  Moją mocną stroną są języki obce i doświadczenie w audytowaniu sklepów internetowych. Napisz do mnie, jeśli chcesz rozwinąć on-line biznes w Niemczech a ja stworzę dla Ciebie stronę lub sklep, które przyciągną zagranicznych klientów.

  Strona www, sklep online, platforma kursowa, newsletter

  Współpracujmy razem →