#92317
aneta.rutkowska
Uczestniczka

Hej!

Ad.4 Podzielę się doświadczeniem z LH.pl, gdzie współpracujemy z Partnerami (agencje interaktywne, webdeveloperzy, freelancerzy) i podpatrujemy ich praktyki. 😉

Rekomenduję takie rozwiązanie:

1. Zakładasz konto w LH.pl i 1 kliknięciem dołączysz do programu partnerskiego. W panelu klienta automatycznie generuje Ci się kod -20% na hosting dla Twoich klientów. Następnie wysyłasz klientom taki poradnik: https://www.lh.pl/pomoc/doc/jak-zamowic-hosting-w-lh-pl-z-kodem-od-partnera/ oraz wskazujesz miejsce zamówienia domeny lh.pl/domeny + przekazujesz kod -20% na hosting.

2. Klient zamawia obie usługi i samodzielnie je opłaca. Następnie klient udostępnia Ci swój hosting do zarządzania na czas, na jaki się umówicie lub bezterminowo. Mamy wideo instrukcję tego udostępniania: https://youtu.be/cMD5LiI8PJw klientowi zajmie to ok. minuty.
W wyniku tego udostępnienia w Twoim panelu klienta pojawi się hosting Twojego klienta. Ponadto będziesz mogła wysyłać do supportu LH zgłoszenia w imieniu Twojego klienta i autoryzować je.

Mając dostęp do serwera klienta, możesz stronę od razu budować u Klienta lub, jeśli praktykę masz taką, by najpierw budować u siebie, a następnie przenosić na klienta, zlecasz to po prostu nam i w LH.pl migrujemy stronę za darmo na wskazany zakupiony hosting. Robimy to w ciągu max. 2 dni roboczych. Przy migracji możemy też zmienić linki z domeny technicznej np. serwer1234567.lh.pl/strona-klienta na domenę docelową i to też robimy za darmo.

3. Co także ważne, za każde polecenie (przy zamówieniu nowych usług Twojego klienta lub przy ich odnowieniu) dostajesz od LH prowizje, którą wypłacasz na swoje konto. W takim modelu nadal to klient pozostaje właścicielem usług. Jeżeli wasza współpraca dobiegnie końca, wycofuje kończy udostępnianie Ci serwera. Ty nie musisz robić żadnych cesji etc. Jakbyś miała pytania, uderzaj śmiało na: aneta.rutkowska@lh.pl 🙂