#91151
english4work
Uczestniczka

Ok,
dzięki za info. W razie W będę wracać do linków podanych przez Ciebie,

***
parę razy odinstalowywałam i instalowałam WordPress z powrotem, ale to początek, więc ….. żeby posprawdzać różne opcje instalowałam i odinstalowywałam WordPress’a

* https – też ogarnęłam razem z firmą hostingową

***

Tak, gdy się zorientowałam, że przy nowej www (przy jej motywie/szablonie) instaluje mi się z default Page Illustraotr to …. nie chciałam już mieszać i zostawiłam ten Page Illustrator.
Spróbowałam zainstalować też Ares – ten stary motyw/szablon, który mam na starej www, ale … wynik był ten sam – też Page Illustrator

* Zrobiłam sobie burzę mózgów i jakimś cudem wpadłam na pomysł, by mimo wszystko zainstalować sobie Elementor (swoją drogą jego instalacja też była jakaś zupełnie inna – nie wystarczyło tylko załadować wtyczkę i ją włączyć ….***)

Ale ok, Elementor się zainstalował i pykło. Dzięki temu udało mi się stworzyć gołą www jako landing page: https://blueproject.com.pl/oferta-abc/ Całe szczęście, bo mega dużo godzin zeszło mi na rozkminę czcionek, kolorów i itp (gdy tworzyłam landing na startej www) Przynajmniej ta wiedza teraz się przyda. Całe szczęście.

Pozdrawiam,
dzięki za linki do wiedzy.

Magda