#114145
Paweł Zieliński
Moderatorka

Cześć, to teraz krok po kroku lekcja po lekcji postawisz sklep.
Zastanów się nad płatnościami bo przelew na konto to jest rozwiązanie na początek, ale najlepiej skorzystać z jakiegoś dostawcy usług. Jeżeli chcesz skorzystać z kodu promocyjnego to do przelewów24 – mamy z żoną jako partner link afiliacyjny.

Podczas rejestracji konta użyj poniższego linku afiliacyjnego, a otrzymasz promocyjną ofertę prowizji od każdej transakcji 1,25% + 20 gr
Standardowa opłata to 1,29% + 30 gr
https://panel.przelewy24.pl//rejestracja.php?a=assign_partner&idp=265089

To jest oczywiście jedna z opcji płatności online. Dostawców jest wielu, w przypadku przelewów 24 nie płacisz za posiadanie konta tylko prowizję od każdej sprzedaży.
Dostawcę płatności wybierz na początku i zacznij załatwiać odrazu, bo weryfikacja trwa i będziesz musiała poczekać już po odpaleniu sklepu na weryfikację. W przypadku przelewy 24, oni weryfikują twój sklep a zwłaszcza wszystkie prawne aspekty czyli regulaminy i polityki.
Nie wiem co będziesz sprzedawać, ale jeżeli będą to produkty fizyczne to zastanów się nad firmami kurierskimi.
Generalnie zabawa ze stawianiem sklepu jest super, jak byś chciała wdrożyć darmowe fakturowanie to na kursie Ola pokazuje jak to zrobić.
Jak by co to pisz i pytaj zdarzało mi się modyfikować te darmowe faktury, żeby drukowały się wszystkie stawki brutto/netto itp.
Oczywiście na wpdesk.pl znajdziesz płatne wtyczki – tutaj zwróć uwagę przy zakupie bo oni sprzedają to modułowo i lepiej jest kupić pakiet niż każdą funkcjonalność osobno.