#113962
Joanna Kun
Uczestniczka

Hej:-) Zanim skończy mi się roczny dostęp, chciałam się pochwalić:-)
1. Imię i nazwisko: Joanna Kun
2. Adres strony WWW: http://www.jkatelier.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem kobietą o kilku zawodach, strona dotyczy projektowania wnętrz inwestycyjnych (dla ludzi którzy inwestują w mieszkania na wynajem lub nimi handlują)
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6 oczywiście
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Byłam zielona. Nie wiedziałam co to jest WP. Dzisiaj udzielam rad i sercem zostanę seledynowa;-)
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Nie myślałam, że założę stronę, z Akademią mi się udało i jestem mega dumna.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Bardzo podobały mi się dobrze omówione, stopniowe kroki i dużo zachęty:-)
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Twój kurs został mi polecony przez Agnieszkę Pasiekę-Adamek. Obejrzałam trochę Twoich materiałów i wiedziałam, że to jest to:-)
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Warto spróbować. Na początku może się wydawać skomplikowane, zwłaszcza jak się człowiek rzuci na zaawansowany motyw z obsługą w języku angielskim, ale z Olą i dobrym supportem dla motywu można wszystko!

Dziękuję za wsparcie na Forum i będę polecać:-)

UWAGA! Zostawiając odpowiedź wyrażasz zgodę na zamieszczenie informacji o Tobie i Twojej pracy na mojej stronie internetowej oraz w social mediach.