#113396
Kaja Łuczak
Uczestniczka

1.Imię i nazwisko: Kaja Łuczak
2.Adres strony WWW: http://www.kajaluczak.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem wirtualną asystentką od sierpnia 2023r. Jednym z moich postanowień na 2024 rok było stworzenie swojej strony www, oraz dodanie do moich usług tworzenia stron www dla klientów. Zrealizowałam ten cel pod koniec marca 2024 roku. Interesują mnie techniczne rozwiązania, automatyzacje i kampanie sprzedażowe. Pomagam moim klientom uwolnić swój czas i tworzę dla nich strony, które sprzedają i są ich wizytówką 😉
Jeśli potrzebujesz pomocy w swoim biznesie, chętnie pomogę!
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 6 idealny dla początkujących, można go przerabiać według potrzeb, nie od samego początku (ja skakałam z modułu na moduł i przerabiałam to co było mi potrzebne w danej chwili).
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Zanim trafiłam na kurs przerobiłam kilka darmowych materiałów, ale nadmiar pytań, które pojawiały się w trakcie, chaos oraz brak czasu sprawiły, że postanowiłam wykupić dostęp do kursu i skrupulatnie go przerobić.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Momentami uznałam, że nie będę miała strony ani nie będę świadczyła takich usług, skupię się na czymś innym. Ale zawzięłam się, przerobiłam kurs i stworzyłam swoją stronę.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Na mniej najlepiej działają wszystkie listy i możliwość odhaczenia wykonanego zadania. Pomagały także erraty aktualizacyjne.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Byłam na kursie u Social Managerek i miałaś tam swoje wystąpienie, bardzo Cię polubiłam i uznałam, że kurs od Ciebie będzie super na początek mojej przygody z WordPressem.
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Będzie dobrze! Klikajcie, działajcie i kombinujcie. Czasami potrzeba znaleźć swój sposób na WordPressa, przeklikać się przez kilka wtyczek, żeby znaleźć tą, która odpowiada naszej stronie i naszym preferencjom!