#113345
Paweł Zieliński
Moderatorka

Błąd, z którym się spotkałaś, wskazuje na problem z funkcją strrpos() w pliku functions.class.php wtyczki Revolution Slider dla WordPressa. Konkretnie, argument $offset przekazany do funkcji strrpos() nie mieści się w zakresie ciągu, który jest przeszukiwany ($haystack). To może być spowodowane nieprawidłowym przetwarzaniem ścieżki do obrazka lub innego zasobu.

Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby rozwiązać ten problem:

Aktualizacja wtyczek i WordPressa: Upewnij się, że masz najnowszą wersję wtyczki Revolution Slider oraz WordPressa. Czasami błędy są już znane i naprawione w nowszych wersjach.
Sprawdzenie konfiguracji wtyczki: Spróbuj zidentyfikować, czy problem pojawia się przy określonych ustawieniach wtyczki. Może być tak, że błąd występuje tylko przy pewnych konfiguracjach.
Debugowanie i logi: Włącz debugowanie w WordPressie, dodając następujące linie do pliku wp-config.php (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś):


define('WP_DEBUG', true);
define('WP_DEBUG_LOG', true);
define('WP_DEBUG_DISPLAY', false);
@ini_set('display_errors',0);

To pozwoli na zapisywanie szczegółów błędów do pliku wp-content/debug.log, co może dostarczyć więcej informacji na temat problemu.
Kontakt z wsparciem technicznym wtyczki: Jeśli problem nadal występuje, najlepiej będzie skontaktować się z wsparciem technicznym Revolution Slider. Mogą oni potrzebować szczegółowych informacji o błędzie oraz konfiguracji twojej witryny, aby pomóc w jego rozwiązaniu.
Sprawdzenie kompatybilności z innymi wtyczkami: Konflikty między wtyczkami są dość powszechne w ekosystemie WordPress. Spróbuj tymczasowo wyłączyć inne wtyczki, szczególnie te, które dodają funkcje związane z obrazami lub slajderami, aby sprawdzić, czy błąd nadal występuje.
Przywrócenie poprzedniej wersji wtyczki: Jeśli błąd zaczął występować po aktualizacji wtyczki, rozważ przywrócenie jej poprzedniej wersji, która działała poprawnie. Można to zrobić za pomocą wtyczki do zarządzania wersjami lub ręcznie, jeśli posiadasz kopię zapasową.
Przed podjęciem jakichkolwiek działań, zaleca się wykonanie pełnej kopii zapasowej strony, aby móc przywrócić jej poprzedni stan w razie wystąpienia dodatkowych problemów.