#113335
Paweł Zieliński
Moderatorka

Nie znam wszyskich błędów poniżej informacja jaką udało mi się znaleść:

Błędy związane z Permissions-Policy header: Te błędy wskazują, że próbujesz użyć eksperymentalnych funkcji (takich jak attribution-reporting, run-ad-auction, join-ad-interest-group, browsing-topics), które nie są włączone na Twojej stronie. Funkcje te są częścią tzw. “origin trials” w przeglądarce, co pozwala na testowanie nowych funkcjonalności przed ich oficjalnym wdrożeniem. Aby je włączyć, musisz zarejestrować się do odpowiedniego “origin trial” i dodać otrzymany token do nagłówków swojej strony. Szczegółowe informacje znajdziesz w dokumentacji Chrome dotyczącej origin trials.

Błędy związane z ładowaniem obrazów (Intervention): Ostrzeżenie to wskazuje na zastosowanie leniwego ładowania obrazów (lazy loading), które jest zalecane dla poprawy wydajności strony. Komunikat mówi, że obrazy są ładowane później (leniwie) i zastępowane placeholderami do czasu ich potrzeby. To dobra praktyka, więc jeśli to zamierzone działanie, nie musisz się tym martwić.

Błąd związany z stats.wp.com: Komunikat net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT sugeruje, że żądanie do zasobu zostało zablokowane przez klienta, np. przez rozszerzenie przeglądarki blokujące reklamy lub trackery. Jeśli jest to niezbędne dla funkcjonalności Twojej strony, upewnij się, że użytkownicy wiedzą, iż powinni wyłączyć blokery treści lub dodać Twoją stronę do wyjątków.

Informacja o jQuery Migrate: Komunikat o JQMIGRATE informuje, że skrypt jQuery Migrate jest zainstalowany i aktywny na Twojej stronie. Jest to pomocnicza biblioteka, która zapewnia kompatybilność wsteczną dla starszych kodów jQuery podczas aktualizacji do nowszych wersji jQuery. To pozytywne, jeśli Twoja strona korzysta ze starszych skryptów lub wtyczek opartych na jQuery.

Nie wygląda na nic strasznego.