#112627

1. Imię i nazwisko: Sabina Snoch-Kruszyńska
2. Adres strony WWW: http://www.sabinasnochfotografia.pl
3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem fotografką rodzinną i dziecięcą. Specjalizuję się uchwycaniu magii dzieciństwa i rodzinnych wspomnień. Moje prace uwieczniają radość, dziecięcą ciekawość świata, rodzinną bliskość i miłość do tego, co bliskie naturze.
4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): 5+, robiłam już dużo kursów online i ten był na prawdę bardzo dobry.
5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Problemem było tak na prawdę odkładanie zrobienia strony na “kiedyś”. Żałuję, że szybciej nie trafiłam na Olę w internetach.
6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?: Bałam się i myślałam, że zrobienie strony wymaga wiedzy tajemnej i umiejętności które posiadają wybrańcy.
7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Kurs był instrukcją krok po kroku, więc nie bałam się popróbować różnych rzeczy. Do tego Ola prawie w każdej lekcji namawiała do eksperymentów i to dodało mi otuchy.
8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Najpierw z polecenia znajomej trafiłam do paczki girlbossek, zaczęłam czerpać z wiedzy innych dziewczyn i poczułam że kurs WordPressa jest tym czego mi potrzeba, żeby rozwijać swój biznes.
9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Daj sobie szansę. Ja dałam i teraz jestem bardzo dumna, że się udało i mam stronę www!