#109312
Ewelina Koźlik
Uczestniczka

Cześć, mam na imię Ewelina 🙂 Uwielbiam pokazywać i pomagać ludziom w oszczędzaniu na wakacje i dzielić się trikami na tanie rejsy w 21 tysiącach kierunków oraz sposobami na obniżenie kosztów hoteli i kurortów. Ostatnio ukończyłam kurs u Natali, który skupiał się na nagrywaniu video, co pozwoliło mi doskonale opanować umiejętności związane z e-marketingiem. Jednocześnie nurtuje mnie chęć pogłębienia wiedzy o WordPressie.

Fajnie, że mogę dołączyć do interaktywnej paczki. Śledzę Olę od jakiegoś czasu i korzystam z kilku jej ebooków, które stanowią dla mnie ogromne źródło inspiracji i wiedzy. Uwielbiam ludzi i nowe znajomości, więc jeśli masz pytania dotyczące podróży, oszczędzania, czy po prostu chcesz porozmawiać, śmiało pisz. Z wykształcenia jestem informatykiem, choć od urodzenia najmłodszej córki nie mam z nią bezpośrednio do czynienia. Fajnie będzie pracować z dziewczynami z tej paczki.

Dodatkowo, uwielbiam wszelkie prace związane z pracą przy komputerze – od biurowych po tworzenie grafik. Zawsze gotowa na nowe wyzwania i rozwijanie umiejętności w świecie cyfrowej kreatywności! Zawsze jestem gotowa na rozmowę i dzielenie się doświadczeniem!