#105784

Hej! Udało się! Strona ruszyła i z największą przyjemnością wpisuję się do Gabloty Chwały!

1. Agnieszka Seferyńska

2. https://szydelkarka.pl/

3. Studiowałam architekturę a pracuje na etacie jako projektantka wnętrz. Zajmuje się bezpośrednią obsługą klienta. Według testu Gallupa moimi głównymi cechami jest budowanie relacji i uwielbienie nauki. Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów, żoną i córką. Zawsze czułam bardzo dużą potrzebę tworzenia. Zajmowałam się wieloma dziedzinami rękodzieła i sztuki. Wreszcie, w trakcie urlopu macierzyńskiego zatrzymałam się na szydełkowaniu i podjęłam świadomą decyzję, że w tej właśnie dziedzinie będę działać i tworzyć produkty. Prowadzę działalność od połowy roku 2022. Przez ten czas stworzyłam kilka produktów według własnych projektów: kolekcję serwet „Wild Flowers”, łapacze snów, ozdoby świąteczne, opaski, czapki i szaliki. Sama praca z produktami to jednak za mało! W sierpniu 2022 roku zorganizowałam samodzielnie całodniowe warsztaty szydełkowania. W tym roku postawiłam na rozwój – siebie i swojej działalności. Jednym z pierwszych kroków jakie podjęłam w tym kierunku było stworzenie swojego miejsca w sieci – strony internetowej z blogiem, sklepem i platformą kursową.

4. Kurs oceniam na 6. Bo inaczej bym nie mogła ;). Jednakże jedna rzecz była dla mnie trochę problematyczna – różnice w motywie na którym pracujesz Ty i na którym pracowałam ja. Wiem, wynika to z różnorodnej tematyki stron. Czasem po prostu zakręcałam się bo nie mogłam znaleźć konkretnych opcji.

5. Moim głównym problemem był brak strony, przez co niska sprzedaż i bardzo niska motywacja do promowania się w mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że teraz to się zmieni!

6. Dawno temu próbowałam postawić stronę – jeszcze jak działałam samodzielnie przy projektowaniu wnętrz. Zatrzymałam się na tym, że nie potrafiłam jej opublikować.

7. Twoja motywacja! Zdecydowanie pomógł mi Twój doping. Nad stroną pracowałam w większości nocami. Więc zmęczenie i senność dawały mi się we znaki. Twoje dobre słowa pomagały się zmotywować i nie zasnąć.

8. Wybór był totalnie spontaniczny! Przesłuchałam Prelekcji na konferencji i następnego dnia kupiłam pakiet kursów.

9. Jesteś nowy w Akademii i czytasz akurat o mojej drodze? Też dasz sobie radę! Wsłuchaj się w głos Oli! Pomaga w chwilach zwątpienia!