#103962
Gabriela Kurowska
Moderatorka

Hej,
To tak, opisałam dwie różne sytuacje, sprawdź czy któraś z nich jest bliska odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeśli nie, daj znać to poszukam dla Ciebie innej odpowiedzi 🙂

1. Jeśli chodzi o te startowe szablony, które są stworzone przez kogoś, to na stronie www Astry wyczytałam, że powinnaś zainstalować do tego wtyczkę, która znajduje się pod tym linkiem: https://wordpress.org/plugins/astra-sites/. Wtedy dodanie szablonu do aktualnie edytowanej strony będzie działało w ten sposób, że tworzysz nowa stronę, edytując ją poprzez Elementor. Na środku wyświetla się ramka z ikoną plusa, folderu i z ikonką tej właśnie wtyczki. Po kliknięciu w te ikonę znajdziesz szablony stron do wykorzystania i różne przydatne elementy, które możesz wykorzystywać na swoich stronach.

2. Jeśli sama tworzysz szablon, który zapisujesz poprzez Elementora do biblioteki szablonów, tak by można z niego było korzystać na innych podstronach, to w tym menu, które wyświetla się po otwarciu tej konkretnej strony do edycji w Elementorze, klikasz przycisk z ikonka folderu. Otworzy Ci się lista szablonów, klikasz na górze “moje szablony” albo “my templates”. Tam możesz wybrać sobie te elementy, które stworzyłas wcześniej i zapisałaś jako szablon.

Daj znać czy to Ci pomogło czy mam szukać odpowiedzi dalej 🙂

Gabi