#100651
Wioletta Pecka
Uczestniczka

1. Imię i nazwisko: WIOLETTA PECKA

2. Adres strony WWW: https://rachologia.pl

3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Z zawodu jestem księgową i pracuję w tym zawodzie już 24 lata. Kilka miesięcy temu otworzyłam swoje biuro rachunkowe w którym pracuję w 100% online.

4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6): Zdecydowanie 6 😍. W kursie Oli znalazłam wszystko, co było mi potrzebne do zbudowania mojej strony internetowej.

5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Gdy postanowiłam, że otwieram swoje biuro rachunkowe i będę pracować tylko online, posiadanie strony internetowej stało się dla mnie priorytetem. Wtedy trafiłam na reklamę Oli i jej kurs WordPress. Pomyślałam, że podejmę się sama temu wyzwaniu i spróbuję samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową a jak mi się nie uda, to zlecę jej wykonanie profesjonaliście. Na szczęście nie musiałam tego robić, stronę zrobiłam sama i potrwało to jedynie dwa miesiące (nie pracowałam nad stroną codziennie).

6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś? Ponieważ lubię wyzwania i miałam wcześniej styczność z produktami Oli Gościniak bez chwili zastanowienia zdecydowałam, że kupuję jej kurs i sama tworzę stronę. To była świetna decyzja!

7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?: Wszystkie lekcje kursu są bardzo wartościowe. Jest w nich zawarte wszystko, co jest potrzebne do stworzenia strony internetowej. Jeśli napotkałam jakieś przeszkody zwracałam się z zapytaniem do społeczności „Interaktywnej Paczki” i bardzo szybko otrzymywałam „receptę” na mój problem.

8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?: Przekonała mnie Twoja wiedza i doświadczenie oraz sposób przekazywania tej wiedzy a także ogromna chęć pomocy innym❤️

9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW: Jeśli uważasz, że jesteś nietechniczna/y i nie jesteś w stanie samodzielnie zbudować swojej strony internetowej, to na chwilę przestań myśleć i kup kurs WordPress od Oli Gościniak. W krótkim czasie zorientujesz się, że masz swoją stronę internetową i na dodatek, że zrobiłaś/eś ją sama/sam. 😉