Omnibus - kwestie prawne i wdrożenie w WordPressie

17 stycznia 2022 o 12:30

BEZPŁATNY WEBINAR

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, przedsiębiorczyni od 10 lat, autorka książek, kursów online, mentorka, wykładowczyni akademicka. Prelegentka i mówczyni na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. I <3 Marketing czy Blog Conference Poznań. 

Absolwentka Informatyki na Politechnice Poznańskiej, Grafiki Projektowej w Collegium Da Vinci oraz Coachingu Biznesowego na WSKZ. 

Pomagam kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliłam już ponad 50 000 Polek. Pokazuję im, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzę zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne. Swoją pierwszą stronę internetową stworzyłam jeszcze w podstawówce 20 lat temu. Od tamtej pory stworzyłam ich ponad 500.

Znalazłam się w TOP20 wpływowych blogerów 2018, 2019, 2020 i TOP30 2017 w rankingu JasonHunt. Jestem laureatką w XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu.

#Opinie Co mówią o mnie?

Znajdziesz wśród nich osoby, które zaczynają swój pierwszy biznes, rozszerzają swój biznes o produkty online lub przebranżowują się i zaczynają tworzyć sklepy online dla innych.